Autoįvykis Prienuose mobilizavo visas specialios paskirties tarnybas

Liepos 12-osios vakarą dėl autoįvykio beveik dviem valandoms buvo sutrikęs eismas Prienuose, Kauno gatvėje.
Po to, kai apie 19 val. 20 min. Kauno gatvėje, netoli Nuotakų kalno, į medį atsitrenkė Kauno link važiavęs keleivinis „Kautros“ autobusas, įvykio vietoje dirbo daugybė policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, transporto saugos pareigūnų. Iš autobuso sueižėjusiu priekiniu stiklu išlaipintiems keleiviams medicininę pagalbą čia pat, šalikelėje, teikė keli greitosios medicinos pagalbos ekipažai, nukentėjusiems dėjo įtvarus, ant neštuvų kėlė į automobilį. Šoko ištiktiems, sužalojimų patyrusiems žmonėms pagelbėjo ir vietos gyventojai, pasiūlę kėdžių atsisėsti.
Kaip skelbiama, medikai apžiūrėjo 14 žmonių, tarp jų buvo ukrainiečių vaikų. Alytaus AVPK duomenimis, per eismo įvykį sužaloti 78 metų moteris, 80-metė moteris, 50-metis vyras ir  autobuso vairuotojas buvo skubiai išvežti į Kauno klinikas. Taip pat sužaloti 59 metų moteris, 45 metų moteris ir 13-metis paauglys buvo  pristatyti į Prienų į ligoninę.
13-kos ir 12-kos metų paauglės bei 11-metis berniukas po suteiktos medicininės pagalbos gydomi ambulatoriškai.
Dėl avarijos pradėtas ikiteisminis tyrimas. Apie avarijos priežastis ir vairuotojo būklę nepranešama. Pirminiais duomenimis, autobusą „Temsa MD 9LE“ vairavusiam vyrui (gim. 1957 m.) sutriko sveikata.
Dėl saugumo, likviduojant avarijos pasekmes aplinkai, atjungti autobuso akumuliatoriai, kliudytą ir pavojingai pasvirusį medį nupjovė bendrovės „Prienų butų ūkis“ darbininkai. Ant važiuojamosios kelio dalies išsilieję autobuso eksploataciniai skysčiai surinkti, panaudojus birų sorbentą.
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Teisėsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *