Birštono gimnazija išlydėjo į vasarą savo pradinukus

Su vasarom išeikite savęs surinkti
Iš debesio, iš pievų, iš vandens…
Sugrįžkit lapų krintančių taku.
Dalinkitės, kol esat, kol laimingi.
Te laimė į duris kasryt barbens.
Te bus gyventi gera, ne sunku.
Su vasarom išėję, rudeniu sugrįžkit…

Birželio 8 d.mokslo metus užbaigė Birštono gimnazijos 1–4 klasių mokiniai. Aktų salėje susirinko ne tik visi pradinukai, bet ir mokytojai, tėveliai (globėjai), kiti šeimos nariai. Šventę pradėjome Mažųjų renginių vedėjų būrelio (vadovė Asta Ferevičienė) teatralizuotu muzikiniu pasirodymu, susirinkusiems dainavo ir 4b klasės mokinė Gytė Lodaitė, grojo 2a klasės mokinys Arijus Dereškevičius. Šventės dalyvius sveikino ir mokiniams už labai gerą ir pavyzdingą mokymąsi padėkas įteikė gimnazijos direktorius Alvydas Urbanavičius. Jis džiaugėsi kad, lyginant su praėjusiais mokslo metais, pradinukų, besimokančių pagrindiniu ir aukštesniuoju lygiu, skaičius išaugo 9 proc.
Įteikėme tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra 2023“ padėkas ir apdovanojimus mūsų mokyklos ketvirtokams Augustui Nikšui ir Augustui Jančiuliui, užėmusiems atitinkamai 20 ir 25 vietas ir patekusiems į geriausių Lietuvoje ketvirtokų penkiasdešimtuką. Pasidžiaugėme ir šauniais Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo ketvirtokams rezultatais: tik 8 proc. mokinių turėjo patenkinamą matematikos lygį, 16 proc. – skaitymo, likusieji pasiekė pagrindinį arba aukštesnįjį lygį. Taigi akivaizdu, kad visi 50 būsimų penktokų šiais mokslo metais puikiai padirbėjo ir yra pasiruošę gerai pailsėti, o rudenį sėkmingai šturmuoti pagrindinio ugdymo pakopą. Žinoma, liūdna su jais atsisveikinti, tačiau esame ilgoji gimnazija, kur vaikai turi galimybę mokytis visus 12 metų, todėl mūsų penktokai sugrįžta į jiems jau pažįstamas erdves ir lengviau išgyvena adaptacijos penktoje klasėje periodą.
Pradinukams išskubėjus į vasarą, mokytojų darbai nesibaigė. Dar gyvename Mokslo metų užbaigimo šventės įspūdžiais bei džiaugiamės, kad ketvirtokai puikiai pasiruošė jų laukiantiems iššūkiams, ir ruošiamės priimti tuos, kurie dar tik žengs pirmus nedrąsius žingsnelius mokykloje. Birželio 9 d. – susitikimas ir pažintis su būsimais pirmokais ir jų tėveliais, kalbėsimės apie pasiruošimą mokyklai, atsakysime į visus rūpimus klausimus.
Užbaigus 1-4 klasių mokslo metus, nuoširdžiai dėkojame visiems bendruomenės nariams, kurie prisidėjo prie to, kad ugdymo(si) procesas vyktų kuo sėkmingiau: mokytojoms, specialistams, mokytojų padėjėjoms, tėveliams (globėjams) ir aptarnaujančiam personalui. Linkime visiems saugios ir smagios vasaros.
Asta Ferevičienė
Birštono gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *