Susitikimas su vaikų rašytoju Virgiu Šidlausku

Gegužės 15 dieną Pakuonio pagrindinėje mokykloje vyko tikros linksmybės – vaikai susitiko su mylimu rašytoju Virgiu Šidlausku!
Virgis Šidlauskas – rašytojas ir literatūrinio žurnalo „Laimiukas“ vyr. redaktorius, išleidęs septynias prozos knygas vaikams. Nuo pat pirmosios – „Ulfas ir stebuklinga barzda“ autorius pastebimas skaitytojų bei vaikų literatūros vertintojų, jo knygos dažnai patenka į geriausiųjų penketukus.
Renginio metu rašytojas pristatė savo knygą „Savanos istorijos“. Knygoje apstu trumpų, linksmų ir išmintingų apsakymų apie pačius įvairiausius gyvūnus. Čia rasite ir geraširdį ryklį, ir muzikantą liūtą, ir krabą, kuris nemokėjo valgyti su peiliu ir šakute. Sužinosite, kaip zebras pėsčiųjų perėją gelbėjo ir kaip musės vaivorykštę vogė. Modernias pasakėčias primenantys nonsenso stiliaus tekstai džiugina gyva kalba, taikliais palyginimais ir pašėlusiu šmaikštumu.
Linksmybių ir šėlsmo netrūko ir viso susitikimo metu – renginio dalyviai ne tik klausėsi pasakojimų apie knygas, dainavo bet ir patys kūrė įdomius, neįtikėtinus veikėjus. Taip pat autorius atsakė į vaikams rūpimus klausimus bei pasidalino patirtimi, pasakojo, kaip tapo rašytoju, ragino vaikus būti drąsiems ir klausyti savo širdies.
Susitikimas su rašytoju Virgiu Šidlausku organizuojamas įgyvendinant projektą „Literatūrinės dirbtuvės. Laisvai, linksmai ir kūrybingai“.
Projektą vykdo Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius, iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Prienų rajono savivaldybė.
Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *