„Šaltupio“ scenoje vėl vaidino mėgėjų teatro aktoriai

„Šaltupis“ – erdvė kūrybai, susitikimams ir pokalbiams. Iš kairės: festivalio vedėjas, režisierius S.Kancevyčius, meras A.Vaicekauskas, fotomenininkas R.Misiukonis ir festivalio organizatorius, mecenatas R.Puišys.

„Šaltupis – kultūros ir meno širdis“ – pateisinant šį šūkį, gegužės 13-ąją kaimo turizmo sodyboje netoli Išlaužo surengtas penkioliktasis mėgėjų teatrų festivalis „Šaltupis 2023“.

Sodybos šeimininkai, šio renginio organizatoriai ir mecenatai Gintarė ir Raimondas Puišiai, tradiciškai sukvietė meno mylėtojus turiningai praleisti laiką gamtos apsuptyje, pasiklausyti Kauno muzikinio teatro dueto „BassGliss“ atliekamos muzikos, apžiūrėti Kauno taikomosios

Nepriklausomas mėgėjų teatras „Veidrodis“ – komedija „Per išeigines į Turkiją“.

dailės mokyklos fotografijos specialybės mokinių darbų parodą, stebėti Prienų, Kauno ir Tauragės rajonų dramos kolektyvų naujausius spektaklius, o per pertraukėles – Dovilės studijos šokėjų atliekamus rytietiškus šokius. Režisieriaus ir aktoriaus Sigito Kancevyčiaus nuotaikingai vedamas renginys smagiam pabendravimui subūrė kolegas, žinomus scenos žmones, festivalio senbuvius ir naujokus, o žiūrovams suteikė progą nemokamai pasimėgauti teatro fiesta, kurią sukūrė mėgėjų teatrai „Žaltvykslė“ (Jiezno KLC), „Vėtrungė“ (N.Ūtos laisvalaikio salė), „Veidrodis“ (Prienų r.), režisierės Hanos Šumilaitės vadovaujami aktoriai (Ramučių KC Voškonių laisvalaikio salė) ir Skaudvilės teatralai, suvaidinę daugiausia nuotaikingas komedijas.
Už Prienų rajone puoselėjamas kultūrines tradicijas verslininkams G. ir R.Puišiams padėkojo festivalyje apsilankęs Prienų rajono savivaldybės meras A.Vaicekauskas. Visiems kolektyvams ir jų vadovams įteikti padėkos raštai ir suvenyrai.
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *