Šachmatininkai varžėsi Vilkaviškyje

Birštono šachmatininkai gegužės 14 d. dalyvavo Vilkaviškyje surengtose Juozo Oleko taurės varžybose Europos dienai paminėti. Iš viso turnyre dalyvavo 59 dalyviai, jie atvyko iš Birštono, Marijampolės, Vilkaviškio, Punsko, Vilniaus, Kazlų Rūdos.
Turnyro nugalėtoju tarp suaugusiųjų tapo marijampolietis Babrauskas Darius. O iš birštoniečių geriausiai sekėsi Danutei Urbanavičiūtei, surinkusiai 6 taškus ir užėmusiai trečią vietą tarp moterų.
Per 70-ties metų senjorų grupėje Jonas Džervus su 5,5 taško iškovojo pirmą vietą, septynmetė Ana Marija Tokerė, surinkusi 1,5 taško, užėmė trečią vietą tarp aštuonmečių šachmatininkų.
Varžybose Birštono komandai taip pat atstovavo Kazimieras Senavaitis, pelnęs devintą vietą, Augustas Jančiulis, Ugnė Vėgelytė, Emilijus Tokeris, Elena Baltušytė, kurių rezultatai buvo kuklesni.