OSK „Šilas“ orientacininkai – Lietuvos čempionai estafečių trasoje

Gegužės 13–14 dienomis beveik 600 orientacininkų išsirikiavo prie starto linijos Lietuvos čempionato vidutinėje ir estafečių trasose. Šalia Onuškio vykusiame čempionate dalyvavo ir Prienų „Šilo“ sportininkai.
Pirmą dieną vyko Lietuvos čempionatas vidutinėje trasoje. Sėkmingiausiai pasirodė Artūras Aranskis, V35 metų amžiaus grupėje iškovojęs bronzos medalį.
Antrą dieną vyko Lietuvos čempionatas estafečių trasoje. Šauniai pasirodė Prienų „Šilo“ komanda, startavusi V35 metų amžiaus grupėje, – Vytautas Kamarūnas, Artūras Aranskis ir Vytautas Beliūnas. Jie tapo Lietuvos čempionais. Antri – Vilniaus klubo „Ąžuolas“, treti – Panevėžio klubo „Lėvuo“ sportininkai.
Labai nedaug iki prizininkų pakylos trūko moterų elito grupėje startavusioms ,,Šilo” merginoms: Indrė Beliūnė, Akvilė Bartkevičiūtė, Deimantė Motiejūnaitė iškovojo garbingą ketvirtą vietą. Vyrų elito grupėje startavusi „Šilo“ komanda – Rimvydas Arlauskas, Andrius Jasiūnas, Andrius Valatka – liko dvylikta.