Laivas „Algirdas“ – vieta ne tik poilsiui, bet ir darbui

Praėjusią vasarą į Nemuno kruizą istoriniu laivu „Algirdas“ leidosi per 15000 keleivių, tad šiemet, skelbdamas laivybos sezono pradžią, „Algirdas“ vėl prisišvartavo Birštono kurorto krantuose.

MB „Birštono kruizas“ vadovas Mindaugas Žiedelis.

Vasaros sezoną „Algirdas“ atidaro su reguliariais 1 valandos pasiplaukiojimais (šeštadieniais ir sekmadieniais – 13.00 val. ir 15.30 val.) po Birštono apylinkes, o nuo birželio (penktadieniais ir šeštadieniais – 19.30 val.) pasigrožėti Nemuno krašto vaizdais iš vandens keleiviai galės leisdamiesi ir į 2 valandų trukmės kelionę maršrutu: Birštonas–Prienai–Birštonas. Kaip ir praėjusiais metais, šį sezoną toliau bus tęsiamos didelio žmonių susidomėjimo sulaukiančios kelionės maršrutu: Kaunas–Birštonas–Kaunas.
Šiemet „Algirdo“ laivas poilsiautojų lauks arčiau miesto centro, pakrantėje šalia „Eglės“ sanatorijos. Čia, keleivinių laivų prieplaukoje įsikūrusioje kavinėje, poilsiautojai taip pat turės galimybę paragauti užkandžių ar atsigaivinti gėrimais, o savaitgaliais lauks specialus „Fish and chips“ šefo meniu. „Birštono kruizo“ vadovo Mindaugo Žiedelio teigimu, šį sezoną kainų kelti neplanuojama, tačiau, esant ribotam vietų skaičiui, keliautojai raginami bilietus rezervuoti iš anksto internetu.
Tiesa, šią vasarą laive laukiamos ne tik poilsiautojų grupelės, bet ir įmonės, mat laivo apačioje esanti erdvė yra pritaikyta ne tik poilsiui, bet ir darbui: čia patogiai dirbti gali apie 50 žmonių, taip pat apatiniame denyje esanti erdvė gali būti puiki vieta darbiniams susitikimams ar konferencijoms su poilsio pertraukėlėmis laivo viršuje, kur atsiveria įspūdingi Nemuno kilpų vaizdai.
Birštoną darbostogoms vis dažniau besirenkančioms įmonėms Mindaugas Žiedelis taip pat turi naujieną – kurorte startuos unikalus, dar niekur Lietuvoje nematytas projektas – ofisai ant vandens. Planuojama, jog, įgyvendinus projektą, ant vandens atsiras apie 400 kv. m patalpos su vaizdu į Nemuną ir terasa ant stogo, o čia darbuotis turės galimybę apie 70 darbuotojų.
M. Žiedelio teigimu, statinys išskirtinis ne tik savo idėja, bet ir techninėmis savybėmis, mat pastatas bus statomas ant vadinamojo „debarkaderio“ (plaukiojančios prieplaukos), tad, jeigu darbuotojams kartais pabostų tie patys vaizdai, ofisai ant vandes galėtų atsidurti bet kurioje kitoje Nemuno vietoj tarp Kauno ir Birštono. Verslininkas planuoja, kad toks ofisas Birštone galėtų veikti 6–8 mėnesius, o Kaune – ir visus metus.

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *