Šiukšlina svetimi, tvarkyti reikia gyventojams…

Alksniakiemio miškas, Nemuno pakrantė jau seniai yra tapusios pasivaikščiojimų ir iškylų vietomis. Čia nuolat gyvenantys žmonės jau susitaikė su gausiu būriu atvažiuojančiųjų, atplaukiančiųjų Nemunu ar ateinančiųjų pėstute.
Tik niekaip negali susitaikyti su tais, kurie į mišką atvažiuoja, norėdami atsikratyti šiukšlėmis arba pamiršta jas susirinkti po piknikų. Toks vaizdas, kurį matote, Kampiškių gatvės gyventojams jau tapo kasdieniu. Prie jiems priklausančių konteinerių šeimininkai randa kalnus maišų, maišelių su šiukšlėmis. Kai kurie „svečiai“ nepasivargina šiukšlių įmesti į konteinerius, tiesiog numeta šalia. Kaip ir tie, kurie randa jau pilnus.
Prie konteinerių išmesti šiukšlių maišai – tikras radinys miško žvėreliams. Jie juos ištampo, išdrasko ir taip pamažu vis didesnę gatvės teritoriją verčia šiukšlynu, nes ne visada vietos žmonės spėja svečių paliktas „gėrybes“ surinkti…
Beje, kodėl jie turi tarnauti šiukšlintojams? Ar tikrai nėra priemonių jiems sudrausminti? O gal atsakingoms institucijoms tiesiog trūksta noro padėti vietos žmonėms?

Rubrikoje Aplinkosauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *