Ėjikų startai Birštone

Praėjusį šeštadienį Birštono stadionas priėmė 37-ųjų olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybų dalyvius iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos, kurie varžėsi įvairaus amžiaus grupėse, 1000 m – 10000 m distancijose. Geriausiai sekėsi sportininkams iš Švenčionių, Šiaulių, Vilniaus, Krakių ir Latvijos klubų, kurie tapo varžybų nugalėtojais.

Iš Birštono sporto centro auklėtinių vienintelis Libertas Kulieša iškovojo aukso medalį jaunučių grupėje, 5000 m distanciją įveikęs per 25:42.05 ir A.Mikėno memorialo varžybų stadione pasiekęs šios amžiaus grupės rekordą. Tarp prizininkų pateko ir dar du Birštono SC atstovai: Armanda Tolytė užėmė trečią vietą tarp jaunių 5000 m distancijoje, o Dovydas Januškevičius buvo trečias tarp berniukų 1000 m nuotolyje. Ėjikus treniruoja Povilas ir Jonas Juozaičiai.
Varžybose dalyvavo ir keletas Prienų kūno kultūros ir sporto centro auklėtinių (trenerė Kristina Kuzmickienė), geriausiai iš jų sekėsi Miglei Damynaitei, kuri 10000 m nuotolyje tarp moterų iškovojo antrą vietą.
„Birštono versmių“ informacija
Audronės Šidiškienės nuotrauka

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *