Neblaivūs vairuotojai – vis dar aktuali problema

Alytaus apskrities policijos pareigūnai aktyviai vykdo prevencines priemones ir akcijas neblaivių vairuotojų kontrolei visoje apskrityje. Prienų mieste ir rajone organizuoto reido metu buvo patikrinta apie 1400 vairuotojų, pradėtos 6 administracinės teisenos vairuotojams. Pirmaisiais mėnesiais pareigūnai jau įgyvendino 41 policinę priemonę, skirtą neblaivių vairuotojų kontrolei, ir toliau tęsia patikras visuose apskrities miestuose ir apylinkėse.
Apžvelgiant pirmąjį šių metų ketvirtį reikia paminėti, kad buvo registruota 20 eismo įvykių, kurių kaltininkai – apsvaigę nuo alkoholio ir prie automobilio vairo sėdę asmenys. Šiuo laikotarpiu Alytaus apskrities policijos pareigūnai pradėjo 61 ikiteisminį tyrimą dėl transporto priemonės vairavimo esant sunkiam girtumui ir sulaikė 146 neblaivius vairuotojus (17 iš jų neturėjo teisės vairuoti, o 11 asmenų buvo „pagauti“ pakartotinai už tą patį nusižengimą).
Norime atkreipti piliečių dėmesį, kad policijos pareigūnų organizuojamos akcijos vykdomos ne siekiant nubausti, o užkirsti kelią tragiškoms avarijoms. Juk neblaivaus asmens automobilis, atsitrenkęs į medį ar kelio ženklą, kai tiesiog apgadinama jam priklausanti transporto priemonė, gal neatrodo skaudus incidentas, tačiau kokios būtų pasekmės, jeigu šaligatviu tuo metu eitų grupelė vaikų ar šeima su augintiniu.
Prašome visų saugoti save ir kitus, nevairuoti apsvaigus nuo alkoholio, o, pastebėjus keistai kelyje manevruojantį automobilį, informuoti policijos pareigūnus.
Saugių pavasario kelionių!
Alytaus apskr. VPK informacija

Rubrikoje Teisėsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *