Pristatytas projektas „Stipresnė Aš“

Kovo 17 dieną fizinio ugdymo mokytojos Kristinos Kalesinskaitės iniciatyva 7-ų ir 8-ų klasių mokinėms suorganizuotas merginų fizinio aktyvumo ir savirealizacijos sporte projekto „Stipresnė Aš“ pristatymas.
Projekto tikslas – motyvuoti mokyklinio amžiaus merginas pozityviai keisti požiūrį į savo kūną, įtraukti į nemokamas ir laisvai prieinamas fizines veiklas, skatinti įsitraukimą į sportą per krepšinio treniruotes bei ieškoti savirealizacijos galimybių krepšinio sporto šakoje, sekant Lietuvos moterų krepšinio lygos profesionalių žaidėjų pavyzdžiais.
Projektas ne tik skatina bei suteikia sąlygas mokyklinio amžiaus merginoms būti fiziškai aktyvioms, bet ir motyvuoja rinktis sporto sferą kaip asmenybės savirealizacijos erdvę, sportininko kelią ar ateities profesiją trenerio, vadovo ar kito sporto srities specialisto pozicijoje.
Progimnazijos 7–8 klasių merginos išklausė Lietuvos sporto universiteto dr. Vaivos Balčiūnienės paskaitą, kaip pozityviai keisti požiūrį į savo kūną, kaip rūpintis savimi bei investuoti į save.
Projekto Lietuvoje koordinatorius, LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas mokines supažindino su internetine platforma https://stipresneas.lt/. Platformoje pateikiama vaizdo medžiaga su motyvacinėmis paskaitomis, fizinėmis pratybomis bei krepšinio treniruotėmis. Medžiaga naudinga mokinėms savarankiškam mokymuisi, geresniam savo kūno pažinimui, suvokimo, kad svarbiausia yra sveikata ir pastangos kūno funkcionalumui gerinti, formavimui. Platformos medžiaga galės pasinaudoti ir fizinio ugdymo mokytojai, organizuodami teorines pamokas, didindami jų patrauklumą.
Po įdomios ir motyvuojančios paskaitos mokinėms progimnazijos sporto salėje krepšinio pamokėlę vedė Prienų kūno kultūros ir sporto centro krepšinio treneris Paulius Ivanauskas.
Renginys buvo labai naudingas ir motyvuojantis.
Direktorė Irena Tarasevičienė

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *