„Myliu kraštą, kuriame gimiau“

Kalneliai, ežerai
Ir sidabrinės brastos,
Pajūrio kopos.
Lygumos,
Miškai – žali…
Žinau –
Nedidelis gimtasis mano kraštas,
Bet išmatuot jį
Tiktai širdimi gali.
Šiais gražiais Eugenijaus Matuzevičiaus žodžiais prasidėjo Šilavoto laisvalaikio salėje vykęs Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Lietuvių kalbos dienoms skirtas renginys „Myliu kraštą, kuriame gimiau“.
Kovo 11-oji – tai viena svarbiausių Lietuvos istorijos datų, kuomet patvirtinome savo apsisprendimą gyventi ir kurti nepriklausomoje Lietuvoje. Tačiau Laisvė suteikia ne tik daugybę galimybių, bet ir pareikalauja asmeninės atsakomybės. Lietuva – tai mūsų protėvių žemė, mūsų istorija, mūsų papročiai ir tradicijos, mūsų kalba. Ir kaip rašė Mikalojus Daukša: „Ne žemės derlumu, ne drabužių skirtingumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių tvirtumu gyvuoja tautos, bet daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą…“. Branginkime ir puoselėkime savo gimtąjį kraštą bei vertinkime savo laisvę.
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga susirinkusiuosius pasveikino Šilavoto seniūnijos seniūnė Neringa Pikčilingienė.
Renginio svečiai Kazlų Rūdos savivaldybės Kultūros centro Plutiškių kultūros namų mėgėjų teatras „Pluta“ pakvietė pasižiūrėti nuotaikingą spektaklį „Trys mylimos“ (pagal Žemaitę).
Šilavoto laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė Saulė Blėdienė

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *