Rungtynes skyrė Aurimo Bartuškos atminimui

Šių metų kovo 23 dieną buvusiam ilgamečiam Prienų krepšinio klubo vadovui Aurimui Bartuškai būtų sukakę 57-eri. Kovo 11 dieną Prienų „Labas GAS“ klubas ir gausiai susirinkę krepšinio fanai pagerbė jo atminimą rungtynių su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ metu surengtoje ceremonijoje.
Atvykęs ilgametis Prienų komandos vyr. treneris Virginijus Šeškus jautriai prisiminė prieš metus mirusį bendražygį A.Bartušką, su kuriuo dirbo išvien ir krepšinio aikštelėje, ir užkulisiuose, ieškodami paramos klubui, siekdami išsaugoti Prienus reprezentuojančią komandą. Su A. Bartuškos vardu siejamos ir Prienuose vykusios gražios krepšinio šventės, ir svarbūs Prienų krepšinio komandos iškovoti trofėjai: 2011 m. – Lietuvos krepšinio lygos bronzos medaliai, 2014 m. – Lietuvos krepšinio federacijos taurė. Buvęs klubo vadovas nestokojo kovinės dvasios, kiekvienose rungtynėse aistringai sirgo už komandą, todėl V.Šeškus jo atminimui skirtą taurę įteikė dabartiniam klubo vadovui Mariui Milaševičiui (nuotr.), kuris deda visas pastangas ištraukti „Labas GAS“ iš nesėkmių ruožo ir sugrąžinti buvusius šlovingus laikus. Apie A.Bartuškos indėlį į Prienų krepšinio istoriją kalbėjo Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas.
Prienų komanda sužaidė vienerias iš gražiausių šių sezono rungtynių, aikštėje virė įnirtinga, vyr. treneriui Mariui Kiltinavičiui daug nervų ir techninę pražangą už ginčus su teisėjais pelniusi dvikova. Nepaisant apylygio žaidimo, šiose rungtynėse debiutavusio brito Jordano Williamso pagalbos ir progų persverti rezultatą savo naudai, „Labas GAS“ buvo priversta pripažinti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ pranašumą. Pasvalio krepšininkai laimėjo rungtynes rezultatu 89:92 (22:26, 21:22, 22:22, 24:22).
Tokia mačo baigtis leido pasvališkiams krepšininkams įsitvirtinti dešimtojoje turnyrinės lentelės vietoje, prieniškiai lieka paskutiniai.

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *