Kaip partijų lyderiai vertina merų ir savivaldybių tarybų rinkimus

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų patijos Prienų skyriaus pirmininkas Jovydas Juocevičius:

– Rinkimų rezultatais noriu pasidžiaugti. Mero rinkimuose likau trečias, o mūsų sąrašas tarybos rinkimuose – ketvirtas. Mums pavyko išlaikyti ankstesnėje taryboje turėtus du mandatus.
Didžiausias iššūkis mero rinkimuose – laiko stoka. Mane aplenkė šiandieninis meras ir vicemerė, kurie visus ketverius metus buvo arčiausiai savivaldos reikalų ir galėjo palaikyti artimiausią ryšį su rajono gyventojais. Aš už TS-LKD Prienų rajono skyriaus vairo esu mažiau nei metus, galima sakyti, jog į rajono politiką įžengiau „paskutinę akimirką“. Taigi, atsižvelgiant į šias aplinkybes, tikrai džiaugiuosi rezultatais ir esu dėkingas mūsų kraštiečiams už palaikymą.
Taryboje vylėmės gauti tris mandatus. Kita vertus, džiugu, jog pavyko išlaikyti jau turėtas dvi vietas. Išties nustebino tai, jog rinkėjai pirmumo balsais išreitingavo mane ir mano mamą – Rasą Juocevičienę. Tai mums buvo labai netikėta.
Bet kokiu atveju, pagerinome praėjusių rinkimų rezultatus. 2019 metais mūsų kandidatas gavo 622 balsus ir liko 7-oje vietoje, šiemet aš gavau 964 balsus ir likau trečias. 2019 metų mūsų kandidatų į tarybą sąrašas surinko 860 balsų ir buvo 6-oje vietoje, šiemet mano vedamas sąrašas surinko 903 balsus ir esame ketvirtoje vietoje.

Rubrikoje Politika. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *