Po konkurso pradėjo pasiruošimą Dainų šventei

Praėjusį savaitgalį Marijampolėje skambėjo chorų dainos – vyko Lietuvos suaugusiųjų chorų konkurso regioninis turas, kuriame dalyvavo net trylika chorų iš Marijampolės, Kazlų Rūdos, Lazdijų, Alytaus, Elektrėnų, Radviliškio, Vilkaviškio, Šakių, Druskininkų, tarp jų ir Prienų kultūros ir laisvalaikio centro moterų choras „Šilas“, kuris buvo apdovanotas trečiojo laipsnio diplomu.

Choras „Šilas“ – suaugusiųjų chorų konkurso regioniniame ture Marijampolėje.

Choro „Šilas“ ilgametės vadovės Aldonos Šyvokienės teigimu, kolektyvas Marijampolėje atliko 15 minučių programą, kurioje nuskambėjo ir laisvai pasirinkti, ir privalomi kūriniai. Šis chorų konkursas atskiruose regionuose rengiamas kas ketverius metus, vykdant atranką į artėjančią respublikinę Dainų šventę, ir yra vienas iš atrankos etapų kategorijai gauti.
Šiuo metu moterų choras deda dideles pastangas, kad išmoktų kitais metais vyksiančios Dainų šventės repertuarą, kuris, pasak chorvedės, yra pakankamai sunkus, o dainos – naujos. 2024 metai kolektyvui bus svarbūs ir dėl kitos priežasties – chorui „Šilas“ sukaks 70 metų. Chorvedė A.Šyvokienė jam vadovauja jau 43-čius metus.
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *