Tarpmokyklinėse kvadrato varžybose mokytojo A. Asilavičiaus taurei laimėti

Jau baigusius profesinę karjerą pedagogus neretai sutiksi „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje, jie ne tik užsuka pabendrauti su buvusiais kolegomis, bet ir lankosi mokyklos renginiuose, yra aktyvūs jų rėmėjai.

Tarpmokyklinių kvadrato varžybų organizatoriai: „Revuonos“ pagrindinės mokyklos direktorė I.Balčiukynienė, fizinio ugdymo mokytoja E.Bendinskienė ir buvęs jos kolega A.Asilavičius.

Praėjusią savaitę fizinio ugdymo mokytojos Elenos Bendinskienės iniciatyva mokykloje buvo surengtos tradicinės, tiesa, pirmosios po karantino Tarpmokyklinės kvadrato varžybos, skirtos ilgamečio šios mokyklos fizinio ugdymo mokytojo Albino Asilavičiaus taurei laimėti. Šias varžybas stebėjo ir gerbiamas Albinas, po kelių dienų turėjęs švęsti savo 74–ąjį gimtadienį. Šia proga jį pasveikino mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė, Prienų rajono savivaldybės vicemerė Loreta Jakinevičienė, Savivaldybės tarybos narė Aušra Deltuvienė, kiti kolegos, taip pat buvę šios mokyklos direktoriai – Juozas Andriulis ir Irena Vincekienė, pavaduotoja Danutė Radkevičienė. Vėl susitikus buvo ką prisiminti ir kuo pasidalinti su jaunesnės kartos mokytojais, atvykusiais į varžybas su savo auklėtiniais.
Tarpmokyklinėse kvadrato varžybose dalyvavo Jiezno gimnazijos, „Ąžuolo“ progimnazijos, Išlaužo pagrindinės ir „Revuonos“ pagrindinės mokyklų mergaičių ir berniukų komandos, jas paruošė mokytojai: Saulius Šimanskas, Kęstas Joneliūnas, Kristina Kalesinskaitė, Rolandas Meškauskas, Elena Bendinskienė ir kt. Varžybose teisėjavo fizinio ugdymo mokytojai Odeta Liesonienė ir Dalius Juodsnukis.
Po atkaklių ir dinamiškų kovų mergaičių grupėje nugalėtojų titulą ir A.Asilavičiaus vardo taurę iškovojo „Ąžuolo“ progimnazijos komanda, antrą vietą užėmė komanda iš Išlaužo, trečią – revuoniškės kvadrato žaidėjos. Tarp berniukų pirmą vietą iškovojo šeimininkai iš „Revuonos“ pagrindinės mokyklos, antra vieta atiteko žaidėjams iš „Ąžuolo“ progimnazijos, trečia – Jiezno gimnazijos komandai.
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *