Birštono gimnazijos abiturientai pradeda skaičiuoti dienas iki egzaminų

Pasibaigus didžiosioms metų šventėms, abiturientai ruošiasi kitai ypatingai progai – Šimtadienio šventei. Kol vieni dvyliktokai repetuoja, kiti jau skaičiuoja paskutines 100 dienų iki egzaminų. Vasario 10 dieną kone svarbiausia mokyklinio etapo švente Birštono gimnazijos XVII laidos abiturientai džiaugėsi kartu su gausiu būriu artimųjų, mokytojų, draugų ir kitų svečių.
Kasmet savo svečius abiturientai nustebina vis kita tema, šiemet susirinkusieji tapo Birštono kultūtos centre įsikūrusios televizijos studijos 17 kanalo tiesioginės transliacijos žiūrovais. „Transliacijos“ metu abiturientai savo svečius pakvietė stebėti net 8 televizijos laidas – nuo žinių iki pramoginių programų.
Specialiame, tik šimtadieniui skirtame „Sveikinimų koncerte“ su švente abiturientus sveikino Seimo narys Andrius Palionis, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, tėveliai, auklėtojos Vidutė Berteškienė ir Daiva Dabrišienė, plačiai klasės duris kadaise atvėrusios pirmosios mokytojos Marytė Chadakauskienė ir Aldrona Grinienė, taip pat jaunesnieji draugai – dešimtokai ir kitąmet jau savo šimtadienį švęsiantys vienuoliktokai. Su švente vyriausius gimnazijos moksleivius sveikino ir Birštono gimnazijos direktorius Alvydas Urbanavičius, linkėjęs abiturientams kuo racionaliau išnaudoti 100 dienų, ruošiantis egzaminams, dar suspėti pasidžiaugti mokykliniu gyvenimu, galimybe pasitarti ir nepamiršti svajoti, nes, anot direktoriaus, tik tie, kurie svajoja ir labai daug stengiasi, pasiekia savo tikslą.
Beje, kaip pastebėjo direktorius, Šimtadienis – tai ne tik mokinių šventė. Tai tarsi padėkos ženklas visiems, prisidėjusiems prie jaunų žmonių jau savarankiškos kelionės per gyvenimą.
Kone dvi valandas trukusioje programoje abiturientai atskleidė ne tik savo muzikinius ar vaidybinius talentus, bet ir humoro jausmą, per 12 metų išugdytą vienybę.
Rimantė Jančauskaitė
Jokūbo Dargio nuotraukos

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *