Už pasiekimus apdovanoti Birštono sporto bendruomenės atstovai

Vasario 3 dieną Birštono sporto ir sveikatingumo centre tradiciškai buvo pagerbti geriausi aukšto meistriškumo ir jaunieji sportininkai, komandos ir jų treneriai, garsinantys kurortą. Pasveikinti sporto bendruomenės atstovus atvyko Birštono savivaldybės vadovai, šiai sričiai neabejingi žmonės, sportininkų artimieji ir bičiuliai.

Geriausiu Birštono 2022 m. sportininku pripažintas irkluotojas P.Černevičius, geriausio trenerio nominaciją pelnęs jo treneris V.Domarkas su mere N.Dirginčiene ir Sporto centro direktoriumi S.Smailiu.

Merė Nijolė Dirginčienė pasidžiaugė, kad Birštono sporto centro bendruomenė turi gražius ir erdvius namus – sukaks vieneri metai, kai juose vyksta sportiniai užsiėmimai vaikams, jaunimui, moterims ir vyrams. Ji išreiškė viltį, kad ilgainiui kiekvienas, norintis sportuoti, čia suras sau priimtiną sporto šaką. Merė padėkojo kurorto sportininkams už rūpinimąsi savo sveikata, pasiektus rezultatus, Birštono vardo garsinimą.
Šiuo metu dar ne visos centro erdvės įveiklintos, tam prireiks šiek tiek laiko, bet, Birštono sporto centro direktoriaus Sauliaus Smailio pastebėjimu, nuolat treniruojasi per 200 jaunųjų ir apie 50 aukštesnio meistriškumo lygio siekiančių sportininkų. Sudarius geresnes sąlygas užimtumui, sportuojančių žmonių skaičius auga. O įrengus treniruoklių salę (sportinis inventorius jau pakeliui), tikimasi didesnio jaunimo susidomėjimo sunkiąja atletika.
Apžvelgdamas sportinį kurorto gyvenimą, Saulius Smailys išskyrė aukštus irkluotojų pasiekimus – anot jo, birštoniečių valtys išvysto tokius greičius, kad gali rungtyniauti su pačiomis geriausiomis Lietuvos įgulomis, tapti šalies čempionais ir sėkmingai atstovauti Pasaulio bei Europos čempionatuose. Sporto centro direktorius taip pat paminėjo

Pagerbti Birštono geriausias jėgos trikovininkas A.Martinkus ir jo treneris V.Blekaitis.

krepšininkų proveržį ir jaunųjų tenisininkų per trumpą laiką padarytą pažangą bei šiek tiek apgailestavo dėl to, kad, nepaisant trenerių įdėto darbo, didžioji dalis jaunųjų sportininkų treniruojasi dėl asmeninių tikslų ir nemato savęs didžiajame sporte.
Apdovanojimų ceremonijos metu merė N.Dirginčienė ir sporto centro direktorius S.Smailys padėkojo tiems sportininkams, kurie ne tik stiprina savo fizinį pajėgumą, bet ir siekia kuo aukštesnių rezultatų, įteikė jiems savo padėkas, specialius suvenyrus bei dovanas.
Apdovanoti geriausi atskirų sporto šakų sportininkai: irkluotojai Matas Černevičius ir Tadas Vaitkevičius, krepšininkas Dominykas Jurgelionis, jėgos trikovės atstovas Andrius Martinkus, tenisininkai Lukas Smailys ir Tajus Urmanavičius, lengvaatlečiai Libertas Kulieša ir Armanda Tolytė, futbolininkas Augustinas Rukas, šachmatininkė Danutė Urbanavičiūtė, petankės žaidėjas Vytautas Gedminas, taip pat padėkota jų treneriams.

Lengvosios atletikos treneris P.Juozaitis su apdovanotais auklėtiniais L.Kulieša ir A.Tolyte.

Apdovanojimai įteikti ir pelniusiems atskiras nominacijas. Geriausiu Birštono sportininku pripažintas Paulius Černevičius, Lietuvos 2022 m. irklavimo čempionas, tarptautinių varžybų ,,Gintariniai irklai“ ir ,,Salduvės“ regatų prizininkas; Geriausiu 2022 m. treneriu – irklavimo treneris Vytautas Domarkas, ruošiantis Lietuvos čempionus ir Europos bei Pasaulio čempionatų dalyvius.

Geriausia komanda išrinkta ,,Birštono SC“ krepšinio komanda, kuri sėkmingai žaidė Marijampolės, Alytaus krepšinio lygose, jos žaidėjai debiutavo Regionų krepšinio lygos pirmenybėse. Komandos treneriui Aurimui Liuizai įteikta merės padėka, o naudingiausio žaidėjo prizu paskatintas žaidėjas Vakaris Diškevičius.
Nominacija „Metų debiutas“ skirta Regionų krepšinio lygos komandai Birštono ,,Milasta“, jos vadovui Kristupui Bubniui įteiktas apdovanojimas.

Sporto centro direktorius S.Smailys, treneris A.Liuiza su perspektyviais jaunaisiais krepšininkais.

Nominacija „Komandos jubiliejus“ apdovanota krepšinio komanda Birštono SC-,,Olimpas“, švenčianti 15-kos metų sukaktį nuo įsikūrimo. Už pergales dalyvaujant Kauno ir Moksleivių krepšinio lygose padėkota komandos treneriui Vidui Kapačinskui.
Už pasiekimus šachmatų, aerobinės gimnastikos, teniso, futbolo, krepšinio varžybose Birštono sporto centro padėkomis ir dovanėlėmis paskatinta keturiolika jaunųjų kurorto sportininkų.
Apdovanojimų renginiui kultūrinę programą paruošė atlikėja Lijana Stakauskaitė ir jos vadovaujamos studijos „Crazy“ dainininkės, Birštono sporto centro aerobinės gimnastikos sportininkės (trenerė Kamilė Mickevičiūtė) bei šokių kolektyvas „Laisvė“ (vadovė Neringa Staškūnienė).
Dalė Lazauskienė

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *