Pakuočių ir antrinių žaliavų tuštinimo paslaugas nuo vasario 1 d. teikia nauja bendrovė – UAB „Kauno švara“

Kauno švara nuo šiol antrinių žaliavų surinkimo paslaugas teikia ne tik Kauno mieste, tačiau ir Birštono, Prienų rajono, Alytaus miesto bei rajono savivaldybių teritorijose. Bendrovė šias atliekų surinkimo ir vežimo paslaugas pradėjo teikti jau nuo 2023 m. vasario 1 d. (trečiadienio).
Atliekų vežimo grafikus gyventojai, kaip ir iki šiol, gali pasitikrinti ARATC internetiniame puslapyje https://www.aratc.lt/atlieku-surinkimo-grafikai/ arba Kauno švara svetainėje, adresu www.svara.lt. Nauji atliekų grafikai įsigalios jau artimiausiu metu – jie bus išsiųsti kartu su šių metų mokėjimo pranešimais.
„Kauno švara“ specialistai primena, kad kiekvieno atliekų turėtojo pareiga yra tinkamai rūšiuoti atliekas, o išrūšiuotas mesti tik į joms skirtus konteinerius. Neleistinų atliekų palikimas prie konteinerių, kaip ir bet kurioje kitoje vietoje, traktuojamas kaip administracinis teisės pažeidimas.
Siekiant, kad komunalininkų darbas vyktų kuo greičiau ir operatyviau, prašome neužstatyti įvažiavimų į kiemus ir/ar šalia atliekų konteinerių. Individualių namų savininkai konteinerius ištuštinimui privalo ištraukti prie kelio važiuojamosios dalies, kuria vykdoma atliekų surinkimo paslauga, ribos. Neištraukti konteineriai nebus tuštinami.
Atliekų vežimo dieną konteineriai tuštinami nuo 7.00 ryto iki 20.00 val. vakaro.
Kilus klausimams dėl komunalinių atliekų išvežimo, konteinerių nuėmimo ir jų pastatymo, prašome kreiptis į UAB „Kauno švara“, skambinant +37068275202 arba rašant tadas.krusnauskas@svara.lt

Rubrikoje Aplinkosauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *