Didžiuojamės drąsiais, atkakliais ir kūrybingais žmonėmis

Praėjusį penktadienį Birštono kultūros centre vyko tradicinė „Gyvenimo“ Padėkos šventė. Šiemet prasmingų darbų nuveikusiems bendraminčiams, kolegoms, bičiuliams ir kaimynams padėkojome jau 25-ąjį kartą. Vakaro metu pasveikinti Prienų ir Birštono krašto „Metų žmogaus“ ir „Metų projekto“ nominacijos laureatai. Įteiktos nominacijos už pilietiškumą, ūkininkavimo tradicijų tęstinumą, ryžtą ateitį kurti Lietuvoje, krašto istorijos įamžinimą, kultūros puoselėjamą, atsakingą socialinį darbą, už savo miesto vardo garsinimą, sportinius pasiekimus. Taip pat pagerbti „Sėkmės žingsnio“ laureatai, įteiktos Metų mokinių nominacijos.
Džiaugiamės, jog jau trečią dešimtmetį gyvuojanti „Gyvenimo“ iniciatyva savo aktualumo nepraranda ir keičiantis kartoms. Ji kasmet draugėn suburia gausų būrį svečių, bendraminčių ir partnerių, su kuriais kartu atrandame naujų veidų, nusipelniusių visų mūsų nuoširdaus žodžio „ačiū“. Redakcija nuoširdžiai dėkoja nominacijų steigėjams, Birštono kultūros centrui, visiems, prisidedantiems prie tradicijų tęstinumo, ir, žinoma, mūsų skaitytojams, padedantiems pastebėti savo kaimyno ar bičiulio prasmingą darbą ar idėją.


Birštoniečiai 2022-ųjų Metų žmogumi Birštono savivaldybėje išrinko Nemajūnų bendruomenės santalkos pirmininkę Ireną Joaną ŠLIAUŽIENĘ.

„Bendruomenė – ne vienas žmogus, jai reikia palaikymo ir bendrų darbų…“, – įsitikinusi Irena Joana ŠLIAUŽIENĖ.
Šiais metais Nemajūnų bendruomenės santalka švęs 20 metų veiklos sukaktį. Irena Joana Šliaužienė yra viena iš bendruomenės santalkos kūrėjų, ilgametė jos valdybos narė, o pastaruosius šešerius metus – ir jos vadovė.
Dirbdama Nemajūnų dienos centre ir veikdama su bendruomene, Irena Joana Šliaužienė pasiekė, kad šiame krašte būtų išvystyta ir vienoje vietoje sukoncentruota gyventojams reikalingų paslaugų sistema. Jai vadovaujant atnaujintas Nemajūnų dienos centro pastatas, jame įsteigtas Krizių centras su gyvenamaisiais kambariais, modernizuotas sporto aikštynas, įkurtas Amatų centras.
Nemajūnų bendruomenės santalka kartu su partneriais įgyvendino ne vieną projektą, parengė iki šiol šį kraštą populiarinančias edukacines programas „Lino kelias“ ir „Dzūkiškos bandos“. Bendruomenė yra Birštono savivaldybės europinėmis lėšomis bendrai finansuojamo tęstinio projekto „Paslaugų šeimai plėtojimas Birštono savivaldybėje“ partnerė.


Birštono savivaldybės 2022-ųjų Metų projektu pripažinta praėjusiais metais sukurta ir išleista muzikos terapijos programa (kompaktinė plokštelė) „Vokologija – pagalba sau balsu“.

Ši unikali muzikos terapijos programa sukurta Birštono viešajai bibliotekai bendradarbiaujant su kompozitore, džiazo vokaliste, muzikos terapeute, birštoniete Laura Budreckyte, muzikos bei psichoterapijos profesionalų komanda bei partneriais. Jos sukūrimą finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Birštono savivaldybė.
Pasak programos kūrėjos, muzikos terapeutės Lauros Budreckytės, ši garso terapija skirta tiems, kam smalsu daugiau sužinoti apie save, atrasti savo balso subtilybes, taip pat išsilaisvinti iš streso ir nerimo.


„Gyvenimo“ skaitytojai „2022-ųjų metų žmogumi“ Prienų savivaldybėje išrinko Maltos ordino pagalbos tarnybos Prienų grupės vadovę, „Ąžuolo“ progimnazijos muzikos mokytoją metodininkę Liną SUCHORUKOVIENĘ.
2023-iaisiais Lietuvos Jaunųjų maltiečių organizacijai sukanka 30 metų. Prienuose Jaunieji maltiečiai skaičiuoja dar tik aštuntus metus, tačiau yra gerai žinomi ir vertinami dėl savo savanoriškos socialinės veiklos.
Linos Suchorukovienės vadovaujama Prienų grupė vienija daugiau kaip trisdešimt jaunųjų maltiečių ir dešimt vyresniųjų savanorių, kurie Prienų mieste ir rajone globoja apie keturiasdešimt žmonių.
Nepasiturintiems gyventojams išnešioja Maltiečių sriubą, dalina „Maisto banko“ akcijoje surinktus maisto paketus, lanko lopšelio-darželio „Saulutė“ vaikučius ir Prienų globos namų gyventojus, tvarko jau išėjusiųjų Anapilin kapus.
Nestokojantys iniciatyvų ir veiklos Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos jaunieji maltiečiai yra tapę Maltos ordino socialinės akcijos-konkurso nugalėtojais, kaip daugiausia lėšų surinkę ir daugelį idėjų įgyvendinę padėjėjai.
Jaunų žmonių ugdytoja, gerbiama Lina stengiasi, kad kartu su gerais darbais jie keliautų ir savęs pažinimo keliu, kad iš savo tikėjimo ir patirčių susikurtų tvirtą pagrindą ateičiai.


Džiaugiamės, kad jau šeštą kartą „Gyvenimo“ padėkos šventėje dalyvauja Europos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė, įsteigusi padėkas už atsakingą socialinį darbą. Prienų savivaldybėje šiemet ši padėka skirta Prienų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausiajai specialistei Laimai DEKAMINAVIČIENEI.
Laima Dekaminavičienė 7 metus dirbo Balbieriškio seniūnijoje, pastaruosius 13 metų dirba Prienų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausiąja specialiste. Ji yra kruopšti, pareiginga ir atsakinga specialistė, nuoširdi ir komunikabili darbuotoja, gerbiama klientų ir bendradarbių.
Savo darbe Laima vadovaujasi ne tik įstatymais ir tvarkomis, ji išklauso ir supranta kiekvieną žmogų. Ilgamete patirtimi ir žiniomis ji noriai dalijasi su jaunesniais kolegomis, ne vienam padėjusi užaugti ir sustiprėti profesinėje srityje.


Tęsdamas Juozo Palionio labdaros ir paramos fondo tradiciją, Padėkos šventėje fondo įsteigtą nominaciją „Už pasišventimą žmonėms – tikėjimo, meilės ir gerų darbų pavyzdį“ Seimo narys Andrius Palionis įteikė Išlaužo parapijos klebonui Viliui SikorskIui.
Gerb. Klebonui jis padėkojo už asmeninį pavyzdį ir nuostabią dovaną Išlaužo kraštui – naujam gyvenimui prikeltą bažnyčios pastatą ir gražų bendruomenės telkimą, atrastą raktą į žmogaus širdį, įgautą pasitikėjimą. Pasak A.Palionio, tai – didžiulė dovana! Kiek nedaug reikia, kad būtume laimingi!


Prieš penkerius metus „Gyvenimo“ laikraštyje gimė naujos rubrikos „Nedaloma Lietuva“ ir „Renkuosi Lietuvą“. Publikacijose su šiomis rubrikomis laikraštyje pasakojama apie užsienyje gyvenančius kraštiečius, apie tai, kaip sugrįžusiems į gimtinę sekasi kurti gyvenimus Lietuvoje. Taip gimė ir nominacija „Už ryžtą ateitį kurti Lietuvoje“. Šiemet šios nominacijos nominantus pasveikino Seimo narys Andrius Palionis.
Taip atsitiko, kad į šventę vieni iš nominantų, Austė ir Karolis Kliučinskai iš Malinavos kaimo, Pakuonio seniūnijos, atvykti negalėjo. Todėl Seimo narys juos pasveikino jų namuose. Išvyka, kaip sako A.Palionis, jį pradžiugino pažintimi, pasidalijimu kasdieniais rūpesčiais, patirtimis, ateities planais. Jis džiaugiasi, kad Austė ir Karolis, daugiau nei dešimt metų praleidę Amerikoje, visgi pasirinko kurti savo šeimos ateitį Lietuvoje. Jauni žmonės, prieš šešerius metus įveisė šilauogyną, o prieš trejus metus pasodino ir pirmuosius sausmedžių plotus. Dvi šeimos atžalos, dukros, dar tik darželio „Giliukas“ Birštone ugdytinės, tačiau jau prisideda ir talkina tėvams ūkyje.
– Džiaugiuosi gražia, jauna, darbščia ir darnia Austės ir Karolio šeima, kuriems brangus tėvų ir senelių palikimas – gimtinės žemė ir pasirinkimas šeimos ateitį kurti Lietuvoje, – sako A.Palionis.


Kasmet savo laureatus išsirenka ir Birštono bei Prienų savivaldybių sporto bendruomenės. Ankstesniais metais jiems buvo įteikiamos Seimo narės, Europos šachmatų čempionės ir Pasaulio čempionatų prizininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen padėkos. Šiemet geriausius mūsų sportininkus sveikino taip pat su sportu draugaujantis Seimo narys ir aplinkos ministras, orientacininkas Simonas Gentvilas. Prieniškiai „Metų sportininko“ nominacijai šiemet pasiūlė badmintojo klubo „Svajonė“ ir Prienų KKSC badmintono grupės narį Ąžuolą BARKAUSKĄ.
Prienų „Žiburio“ gimnazijos abiturientas Ąžuolas Barkauskas – 2022 metų Europos jaunimo badmintono dvejetų čempionato Serbijoje devintosios vietos, Estijos tarptautinio jaunių čempionato dvejeto kategorijos 3 vietos laimėtojas, 60-ojo Lietuvos suaugusiųjų asmeninio čempionato dvejeto kategorijos 5 vietos laimėtojas, Lietuvos taurės etapų, Lietuvos badmintono mėgėjų lygos ir tarptautinių turnyrų prizininkas.
Prieš šešerius metus Ąžuolas pirmuosius žingsnius badmintono aikštelėje žengė Balbieriškyje, globojamas trenerio Rymanto Vito Sidaravičiaus, o šiandien jis jau yra Lietuvos badmintono suaugusiųjų rinktinės kandidatas. Rymantas Vitas Sidaravičius ir Lietuvos badmintono federacijos prezidentas, treneris Algirdas Kepežinskas džiaugiasi Ąžuolo pažanga.


Jau ne pirmoje „Gyvenimo“ padėkos šventėje – ir Lietuvos žemės ūkio rūmai.
Šiemet rūmų direktorius Sigitas Dimaitis turėjo misiją pasveikinti žmones, gaivinančius krašto istorijos atminimo ženklus, puoselėjančius kultūros paveldą ir tradicijas. Tai: kaunietę gydytoją Rūtą Vilkauskienę ir Veiverių krašto ūkininkų bendruomenės narius.
Būtent jų ir juos palaikiusiųjų bendraminčių susitelkimo dėka atstatytas gerbiamos Rūtos prosenelių – pažangių prieškario Lietuvos Veiverių krašto ūkininkų Ambrazevičių sodyboje stovėjęs paminklas.
Rūmų direktorius S.Dimaitis taip pat padėkojo visiems, kurie ne tik prisimena istoriją, bet ir kuria gražią bei prasmingą ateitį, o „Gyvenimo“ redakcijai – už šių prasmingų darbų viešinimą bei sklaidą.


Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nominacija „Sėkmės žingsnis“ šiemet skirta UAB „Doni Tours“ įmonės įkūrėjui ir direktoriui Donatui Žiobai.
Donatas Žioba augo Klebiškyje, gimtinėje jis įkūrė ir savo verslo įmonę, teikiančią pavėžėjimo paslaugas, organizuojančią turistines keliones. Jau kelerius metus Donatas aktyviai dalyvauja ir KPPAR Prienų atstovybės veikloje, dalinasi programos „Narys – nariui“ pasiūlymais.


Birštono savivaldybės nominacija „Už Birštono vardo garsinimą“ skirta Džesikai ŠYVOKAITEI.
Prieš kelerius metus Lietuvos muzikos padangėje pasirodžiusi atlikėja Jessica Shy, šiandien neabejotinai yra viena žymiausių atlikėjų lietuviškoje scenoje, kuriai dar visai neseniai „Žalgirio“ arenoje solinio koncerto metu plojo daugiatūkstantinė minia.
Jessicą Shy Lietuvoje žino beveik visi, tačiau Birštono krašto žmonės šią dainininkę pažįsta, kaip Džesiką Šyvokaitę, kuri Birštono meno mokyklos duris pravėrė, sulaukusi vos ketverių metukų. Vėliau Birštono vardą D. Šyvokaitė garsino tokiuose televizijos projektuose, kaip: „Chorų karai“, „2 minutės šlovės“.
Nors Džesika ir mokėsi Didžiojoje Britanijoje, tačiau dideli vandenys jos nesuviliojo. Mergina nusprendė grįžti į Lietuvą, kurioje, kaip netrukus paaiškėjo, jos laukė didžiausios šalies scenos. Džiugu, kad Džesika koncertų metu nepamiršta visų pakviesti į gimtąjį Birštoną.
Kadangi Džesika šventės dieną dar viešėjo Meksikoje, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė nominaciją įteikė jos mamai Ramunei, nuo pat mažens skatinusiai dukrą dainuoti. Bet ir Džesikos padėkos žodį išgirdome perduotą vaizdu.


Birštono švietimo bendruomenė Metų mokine išrinko Birštono gimnazijos III a klasės mokinę Emiliją TREIGYTĘ.
Emilija Treigytė – aktyvi gimnazistė, buvusi Birštono gimnazijos mokinių parlamento prezidentė ir Birštono gimnazijos tarybos narė, aktyviai dalyvaujanti Birštono jaunimo tarybos veikloje.
Emilija veda gimnazijos ir miesto renginius, aktyviai dalyvauja gimnazijos, savivaldybės ir respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose ir olimpiadose, įvairiose akcijose bei projektuose, Erasmus + projekto veiklose. Gimnazistė rengė ir pranešimus Tarptautinei konferencijai.
Emilija jau nuo pradinių klasių šoka tautinių šokių kolektyve „Kupolė“.
Emilija antrus metus aktyviai savanoriauja Kaišiadorių vyskupijos jaunimo centre, aktyviai dalyvavo Erasmus+ projekto veiklose.
Emilijai padėką įteikė šios nominacijos sumanytojas, „Doletos“ įmonių grupės įkūrėjas Vytautas Silevičius.


Padėka „Už ryžtą ateitį kurti Lietuvoje“ skirta birštoniečiams Akvilei ir Artiomui TRETJAK, Bir Bur Bar įkūrėjams.
Akvilė ir Artiomas ne vienerius metus gyveno Londone. Nusprendę grįžti į Lietuvą, jie galvojo apie darbą sostinėje. Bet kelias juos netikėtai atvedė į Birštoną. Tiesa, iš pradžių jie galvojo, kad čia tik gyvens, o dirbs Vilniuje. Netrukus planai pasikeitė. Prieš šešerius metus pradėję verslą, sėkmingai jį plėtoja. Bir Bur Bar tapo birštoniečių ir kurorto svečių labai mėgiamas, o Birštonas Akvilės ir Artiomo darbo ir gyvenimo vieta, kur jiems gera ir kur auga jų vaikai. Artiomo iniciatyvomis ir parama džiaugiasi ir darželio „Giliukas“, kurį lanko Tretjakų atžalos, bendruomenė.


Šiemet įteikėme ir padėką, kuria padėkojome už pilietiškumą ir didelį pareigos jausmą bei atsakomybę dalintis informacija su „Gyvenimo“ skaitytojais apie įvykius, kurie šiandien labiausiai jaudina mus ir visą pasaulį.
Ši „Gyvenimo“ padėka ir dovana, kurią įteikė „Eglės“ sanatorijos Birštone pardavimų vadovė Viltė Liaugodienė, buvo skirta šiuo metu Birštone su anūkėmis gyvenančiai žurnalistei iš Kijivo Irinai Kasianovai.
Jos „Gyvenimui“ parengti interviu ir kitos publikacijos mums suteikia galimybę iš arčiau pajusti, kaip jaučiasi už mūsų visų laisvę kovojantys ukrainiečiai, kokius išgyvenimus patyrė Mariupolio ir kitų buvusių okupuotų gyvenviečių žmonės.


Tradicinę Europos Parlamento nario Bronio Ropės nominaciją „Už ūkininkavimo tradicijų tęstinumą ir darnią partnerystę su vietos bendruomene“ europarlamentaro padėjėjas Audrius Stankevičius įteikė Birštono seniūnijos ūkininkui Vytautui Lėckui.
Vytautas ūkininkauja tėviškėje, tęsdamas tėvų ūkininkavimo tradicijas ir daug dėmesio skirdamas ūkio modernizavimui. Šiuo metu jis dirba per 300 ha žemės. Pasinaudojęs europine ir nacionaline parama įkūrė modernų ūkį, sukūrė darbo vietų kaimo gyventojams. Turėdamas šiuolaikišką žemės ūkio techniką, jis padeda dirbti žemę ir kaimynams. Vytautas yra aktyvus Vienkiemio bendruomenės narys, remia bendruomenės organizuojamus renginius.


Europos Parlamento narės Vilijos Blinkevičiūtės padėka „Už atsakingą socialinį darbą“ skirta Birštono savivaldybės biudžetinės įstaigos Nemajūnų dienos centro individualios priežiūros darbuotojai – slaugytojo padėjėjai Agnei JUŠKEVIČIENEI.

Agnė Juškevičienė Nemajūnų dienos centre dirba nuo 2015 m., teikia paslaugas neįgaliems ir senyvo amžiaus žmonėms jų namuose. Agnė dirba kūrybiškai, supranta žmogui kylančius sunkumus ir padeda profesionaliai juos spręsti. Per daugelį darbo metų sukurtas užsimezgęs ryšys su klientais užtikrina pasitikėjimą ir abipusę pagarbą. Agnė visada spinduliuoja gerą nuotaiką ir savo pozityviu požiūriu palaiko prižiūrimus žmones ir jų artimuosius.


Birštono geriausių sportininkų rinkimuose sporto bendruomenė savo balsus atidavė už irkluotoją Matą Černevičių.

Birštoniečių Černevičių pavardė gerai žinoma Lietuvos irklavimo sporto bendruomenėje. Tituluoto irkluotojo Pauliaus Černevičiaus pėdomis sporte seka ir jo jaunesnysis brolis Matas Černevičius.
2022-aisiais metais jis tapo Lietuvos jaunių irklavimo čempionato prizininku vienvietėje valtyje, Europos jaunių čempionate, keturviečių porinių valčių klasėje iškovojo 10 vietą, Pasaulio jaunių čempionate iki 19 metų dviviečių porinių valčių klasėje buvo 19-tas.
Mato Černevičiaus tikslas – 2023 metais atstovauti Lietuvos jaunių rinktinei Europos ir Pasaulio jaunių čempionatuose.
Matą pasveikino Seimo narys, aplinkos ministras Simonas Gentvilas ir jo patarėja Aistė Žilinskienė.


„Gyvenimo“ skaitytojai „Metų projekto“ rinkimuose aktyviai balsavo ir už Šilavoto Davatkyno bendruomenės iniciatyvą įamžinti bažnyčios statytojo, mokyklos įkūrėjo, knygnešio, kunigo Antano Radušio atminimą ir pasodinti jo vardo parką.

Gražus sutapimas, jog šiemet, minint iškilaus Šilavoto žmogaus: parapijos ir bažnyčios statytojo, mokyklos įkūrėjo, knygnešio, kunigo Antano Radušio  175-ąsias gimimo metines, Metų projektu skaitytojai išrinko šios neeilinės asmenybės atminimą įamžinantį Antano Radušio parko atidarymą Šilavote.
Šis projektas – tai Šilavoto Davatkyno bendruomenės iniciatyva. Bendruomenės nariai, suvieniję jėgas, miestelio centre savarankiškai įsigijo sklypą, kurį pavertė jaukia susitikimų ir laisvalaikio vieta. Parkas ne tik pavadintas Antano Radušio vardu. Jame pasodintos veimutinės pušelės, kurios tęsia šio iškilaus žmogaus puoselėtą tradiciją apsodinti Šilavoto apylinkes spygliuočiais. Pagarba savo kraštui ir darnus Šilavoto žmonių darbas – gražus pavyzdys mums visiems, parodantis, kiek daug gali bendrystė ir žmonių susitelkimas.


Prienų rajono savivaldybės nominacija „Už Prienų vardo garsinimą“ skirta Prienų kultūros centro ansamblio „Aksomas“ dainininkėms.

Kolektyvas susibūrė 2015 metais. Ansamblis aktyviai dalyvauja miesto ir rajono kultūriniame gyvenime – koncertuoja valstybinėse bei vasaros šventėse, rajono dainų šventėse, romansų festivaliuose, bažnyčiose, kameriniuose renginiuose. „Aksomo“ atlikėjos mėgsta iššūkius, todėl savo jėgas išbandė su Lietuvos valstybiniu pučiamųjų instrumentų orkestru „Trimitas“ bei Lietuvos Respublikos Vidaus Reikalų Ministerijos reprezentaciniu pučiamųjų orkestru, ir ne tik…
Nominantes, savo dainomis pradžiuginusias ir visus šventės dalyvius, pasveikino Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir administracijos direktorė Jūratė Zailskienė.


Kartu su „Gyvenimo“ pirmąja Padėkos švente prieš dvidešimt metų tuometinio Taupomojo banko Prienų skyriaus valdytojo Gintauto Bartulio iniciatyva gimė nominacija „Už pilietiškumą“. Dabar šią tradiciją tęsia Paramos ir labdaros fondas „Idėjų vartai“.
Jo steigėjas Gintautas Bartulis šiemet nominaciją įteikė Kristinai ir Aurimui Žukauskams iš Išlaužo seniūnijos.
Šie jauni, neramūs, žmonės subūrė apie save bendraminčius ir kartu kuria šviesią ir gražią aplinką, prisideda prie visų bendruomenės, bažnyčios, seniūnijos veiklų. Iš šalies tai atrodytų maži darbai, tačiau atidžiau pažvelgus jie išties yra dideli. Šiais darbais Kristina ir Aurimas pasako – mes mylim savo kraštą, mes pasiruošę ginti ir aukotis dėl jo.


Prienų švietimo bendruomenė geriausia 2022 metų Prienų rajono moksleive išrinko Prienų „Žiburio“ gimnazijos abiturientę Justę MILUŠAUSKAITĘ.

Justė per pastaruosius kelerius metus pelnė pripažinimą įvairiuose technologijų ar dailės konkursuose, anglų kalbos ir lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje tapo nugalėtoja ir prizininke.
Tarptautiniame vaikų vizualaus meno konkurse Prancūzijoje Justės Milušauskaitės tapybos kūrinys buvo įvertintas laureato diplomu ir medaliu.
Respublikiniame tapybos darbų konkurse „Rudens natiurmortas“ dvejus metus iš eilės ji tapo laureate.
Kartu su kitomis menininkėmis ištapė „Žiburio“ gimnazijos valgyklos sieną, jos darbai iki šiol puošia Prienų meno mokyklos, kurioje mokėsi, viešąsias erdves.
Justę pasveikino šios nominacijos sumanytojas, „Doletos“ įmonių grupės įkūrėjas Vytautas Silevičius.


Tarp Padėkos šventės rėmėjų daugelį metų yra ir Swedbankas. Šiemet Marijampolės regiono Prienų filialo darbuotoja Daiva Banionienė pasveikino Metų projekto nominacijoje skaitytojų įvertintus projektus.
Tai: Jiezno gimnazijos ir Vytauto Didžiojo universiteto projektas „Jiezno kraštas ir laikas“, pakvietęs į kelionę Jiezno krašto pažinimo keliais, ir Rašytojo, Prienų Garbės piliečio Vytauto Bubnio bibliotekos atidarymas Prienų krašto muziejuje.


Bronio Ropės padėka įteikta ir Stakliškių seniūnijos ūkininkui Tadui JURKONIUI.

Tadas jauniausias šių metų „Metų ūkio“ konkurso dalyvis Prienų rajone, jau nuo vaikystės svajojęs tapti ūkininku. Pradėjo nuo senelio padovanotų 2 hektarų žemės ploto, dabar dirba jau beveik 100 hektarų, kuria mišrų ūkį: augina ir javus, ir mėsinius galvijus. Nusipirktoje senoje sodyboje mato ir būsimo naujo namo viziją.
Jaunojo ūkininko pagalba džiaugiasi ir kaimynai, ir seniūnija.


Šventinę nuotaiką kūrė ir ansamblio „Besame mucho“ atlikėjai.


Esame dėkingi Laurai ir Vyčiui už muzikinę dovaną, o Eglei – už šiltą ir gražų dirigavimą šventei.

V.Grigo ir O.Valkauskienės nuotraukos

Rubrikoje Redakcijos skiltis. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *