Birštonas vėl tarp laimėtojų: tapo „Sėkmingiausia 2022 m. turizmo traukos vietove“

Penktadienį jau aštuonioliktą kartą rengiamuose „Turizmo sėkmingiausiųjų” apdovanojimuose ir vėl triumfavo Birštonas. Kurortas, kaip ir 2015 bei 2019 metais, paskelbtas „Sėkmingiausia turizmo traukos vietove“. Nugalėjęs konkurentus – Kauno rajoną ir Klaipėdos miestą – šiais metais Birštonas įvertintas už ilgiausią rogučių trasą Lietuvoje, naują sporto ir sveikatingumo centrą bei kitas reikšmingas naujoves.

Sausio 27–29 dienomis vyksta didžiausia Baltijos šalyse specializuota tarptautinė turizmo paroda „Adventur 2023“. Pirmąją parodos dieną buvo paskelbti tie, kuriems reprezentuoti Lietuvos turizmą 2022 metais sekėsi geriausiai. Sėkmingiausia 2022 metų turizmo traukos vietove paskelbtas ir apdovanotas Birštono kurortas. Apdovanojimą „Litexpo“ parodų rūmų scenoje atsiėmė Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė.

„Dėkoju už šį garbingą apdovanojimą. Smagu, kad turime tiek daug Birštono kurorto gerbėjų – Vėtrungė dar kartą įrodo, kad Lietuvoje vėjai pučia teisinga kryptimi“, – pasidžiaugė Savivaldybės merė.

Birštonui garbingas apdovanojimas įteiktas už naujas pramogas turistams ir kasmet gerėjančią miesto infrastruktūrą. 2022 m. čia duris atvėrė Birštono sporto ir sveikatingumo centras, atidaryta keleivinių laivų prieplauka, įrengta ilgiausia šalyje rogučių trasa „Pramogų kalnas“, radijo bangomis valdomas pirmasis visureigių parkas Lietuvoje, pastatytas unikalus laipiojimo bokštas „Smagu lipti“, atnaujinta infrastruktūra (įrengtas abi miesto puses jungiantis ir patekimą prie apžvalgos bokšto lengvinantis pėsčiųjų ir dviračių viadukas).

Žiniasklaidoje nestigo žinučių apie išskirtines sveikatinimo procedūras, tokias, kaip šieno kompresas, sausas mineralinis vanduo ar „Šreko“ purvas. Taip pat kurorte, reaguojant į aktualijas, buvo rengiamos nemokamos ekskursijos pabėgėliams iš Ukrainos. Šiemet Lietuvos verslo konfederacija Birštono savivaldybei skyrė „Auksinės krivūlės“ apdovanojimą „Už aktyvumą atstovaujant kurortų ir juose veikiančių verslų interesams“.

Birštonas „Sėkmingiausios turizmo traukos vietovės“ nominaciją pelno jau trečią kartą. Kurortas turizmo „oskaru“ apdovanotas 2015 m. ir 2019 m. už sveikatos kurorto tradicijų tęsimą, investavimą į inovacijas, dėmesio skyrimą tvariam vystymuisi, kokybiškiems kultūros ir sporto renginiams.

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *