Krepšinio bateliai neturi būti nuobodūs – atraskite įdomiausio dizaino modelių!

Lietuva yra traktuojama kaip krepšinio šalis. Krepšinis yra viena populiariausių sporto šakų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Ši sporto šaka dominuoja ne tik sporto arenose, salėse, bet ir lauko aikštelėse, stadionuose. Žinoma, itin svarbus aspektas šioje sporto šakoje yra ne tik įgūdžiai, patirtis, bet ir avalynė. Krepšinio žaidėjai varžybų metu juda itin daug, todėl labai didelė apkrova tenka jų kojoms, pėdoms. Visiškai nesvarbu, ar esi profesionalus žaidėjas, ar tiesiog jauti aistrą šiai sporto šakai ir laisvalaikį mėgsti praleisti mėtydamas kamuolį, krepšinio bateliai gali nulemti itin daug svarbių momentų.

 Dažniausiai rekomenduojama krepšinio batelius rinktis pagal žaidimo poziciją ar žaidimo stilių. Tinkamas krepšinio batelių pasirinkimas apsaugos žaidėjus nuo itin dažnai patiriamų čiurnos traumų. Labai svarbu atsižvelgi ir į dangą – bus žaidžiama lauke ar salėje. Minkštesnės gumos pado krepšinio bateliai yra tinkami žaisti viduje, o kietesnio pado bateliai – lauko aikštelėje. Žinoma, renkantis krepšinio batelius nėra pamirštamas ir dizaino bei stiliaus faktorius. Pastebima, kad tiek Lietuvos, tiek Amerikos krepšinio aikštelėse vyrauja nebe juodi, bet įvairių spalvų, įvairių raštų, marginti įvairiais užrašais ar netgi paveikslėliais krepšinio bateliai. Ypač dideliu įvairių modelių, dizaino ir garsiausių sporto prekių ženklų krepšinio batelių pasirinkimu stebina parduotuvė eavalyne.lt. Didelį krepšinio batelių pasirinkimą galite rasti: https://eavalyne.lt/c/sportiniai-batai/vyrams/krepsinis

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis krepšinio batelius?

Tinkamų krepšinio batelių pasirinkimas yra itin svarbus aspektas krepšinio žaidėjams. Žaidžiant didelė apkrova tenka kojoms, o čiurnos trauma yra viena iš dažniausiai pasitaikančių sportininkų traumų. Patogūs sportiniai bateliai yra vienas iš gero ir rezultatyvaus žaidimo faktorių. Įvairios pado amortizacijos technologijos suteikia minkštą atramą pėdai, todėl pėda batelyje tampa gerokai stabilesnė. Dauguma garsiausių šiuolaikinių gamintojų siūlo būtent tokio tipo batelius. Svarbiausi faktoriai renkantis krepšinio batelius – tai patvarumas ir patogumas pėdai. Užsukę į parduotuvę eavalyne.lt, krepšinio entuziastai ras tokių žymių sportinių prekių gamintojų, kaip Adidas, Nike, Puma, Under Armour batelių, kurių išsamūs aprašymai leis kiekvienam išsirinkti sau patinkančius krepšinio batelius pagal jų svorį ar medžiagą, iš kurios pagaminti.

 

Krepšinio bateliai gali būti žaismingi!

Crop basketball player dribbling ball on court floor during match.

Tradiciniai juodi, vienspalviai krepšinio bateliai pamažu tampa retenybe. Šiuo metu gausu spalvingų įvairaus dizaino sportinių batelių. Galima išsirinkti tiek paprastus krepšinio batelius, tiek su aukštesniu aulu. Adidas ir Under Armour prekiniai ženklai siūlo šiek tiek santūresnius, tačiau minimaliomis spalvinėmis detalėmis puoštus krepšinio batelius. Nike gamintojas pateikia didesnės spalvinės gamos, įvairesnio dizaino krepšinio batelių. Parduotuvėje eavalyne.lt esanti krepšinio batelių pasiūla visiškai paneigia faktą, kad krepšinio bateliai privalo būti santūrus, vienspalviai ar nuobodūs. Žinoma, svarbiausi gero žaidimo faktoriai išlieka krepšinio batelių patogumas, saugumo užtikrinimas, tačiau žaisti su nenuobodžiais, spalvingais ir įdomaus dizaino bateliais tampa gerokai smagiau.

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *