Ką padėti po eglute paaugliui?

Net jei vaikams ūgtelėjus jau esate perėmę Kalėdų Senelio pareigas, mintys, ką padėti po eglute savo paaugliams kelia ne ką mažiau rūpesčių. Tačiau atminkite – geriausia dovana bus ta, kuri atitiks vaiko pomėgius, gyvenimo būdą ir kuri bus renkama įsiklausant į svajones (žinoma, proto ribose). Tad pateikiame idėjų, kas galbūt tiks ir Jūsų dovanų spektrui.

Kaip gi be išmaniųjų technologijų

Gyvename tokiame amžiuje, kai neįsivaizduojame dienos be telefono, kompiuterio ar kitų prietaisų, gerokai palengvinančių kasdienybę. Vaikai – ne išimtis, daugelio jų rutinoje reikšmingą vietą užima virtualūs žaidimai, bendravimas su bendraamžiais, socialiniai tinklai ir kt. Tad paauglys neabejotinai apsidžiaugs po kalėdine eglute radęs planšetę, naują telefoną, belaides ausines, žaidimų konsolę, taip pat simpatijų daug pelno ir išmanieji laikrodžiai, pavyzdžiui, daugelio itin trokštami https://www.bite.lt/apple-laikrodziai.

Aktyvių pramogų gerbėjui

Jei Jūsų paauglys neabejingas aktyviam laisvalaikiui, jį tikrai nudžiugins abonementas į sporto klubą, kuponas aktyvioms vandens ar ant žemės vykdomoms pramogoms, taip pat naujas dviratis, elektrinis paspirtukas ar kt. Puikus variantas gali būti ir stalo futbolas ar panašūs sprendimai, suteiksiantys daug smagių emocijų laisvalaikiui namuose.

Žingeidžiam paaugliui

Jei Jūsų paauglys daug laiko praleidžia skaitydamas, domėdamasis mokslo pasiekimais, atradimais, inovacijomis, dievina muziejus bei visa, kas plečia jo akiratį, ideali dovana bus knygų rinkinys, bilietai į muziejus, parodas, galvosūkių žaidimai, stalo žaidimai ir pan.

Meno gerbėjui

Šiuolaikiniai paaugliai neretai pasineria į meną, kas yra sveikintina. Jei ir Jūsų atžala nuolat kalba apie mėgiamiausią grupę, muzikos stilių, nori groti tam tikru instrumentu ar išbandyti save šokių aikštelėje, tuomet, priklausomai nuo svajonių, parinkite ir dovaną. Tai gali būti šokių pamokos, grojimo užsiėmimai, bilietai į koncertą, festivalį ar pan.

Rubrikoje Teisė žinoti. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *