Rūmų bendruomenės klubas – „Ekofrisoje“

L. Dužinskienė ir Z. Dargevičius.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) verslo bendruomenė turi gražią tradiciją – kartą per mėnesį aplankyti vis kitą savo nario įmonę, susipažinti su jos veikla, technologiniais pokyčiais ir pasiekimais.
Metams einant į pabaigą Rūmų bendruomenės nariai svečiavosi Prienų atstovybės įmonėje UAB „Ekofrisa“, apie kurios veiklą, ateities planus susirinkusiesiems papasakojo direktorė Lina Dužinskienė.
Kaip žinia, UAB „Ekofrisa“ yra viena iš pagrindinių  grikių ir kitų Lietuvoje auginamų kruopų kultūrų perdirbėja Baltijos šalyse. Įmonės misija – gaminti ir teikti rinkai sveikus produktus, būti grikių ambasadoriais pasaulyje, tad ir užrašai „Šlovė kruopoms“ ir „Grikis – kruopų karalius“ pasirinkti neatsitiktinai. Ypač didelis dėmesys skiriamas prekių kokybei ir saugai, o 2007 m. suteiktas VšĮ „Ekoagros“ sertifikatas leidžia tiekti ekologišką produkciją. Įmonė per metus gali pagaminti 1000 tonų grikių, apie 500 tonų miežinių, kvietinių, perlinių, žirnių kruopų, dribsnių ir kt. Gaminami ir ekologiški užkandžiai, skanėstai, grikių lukštų pagalvės, čiužiniai, milčia.

Prienų atstovybės narystės koordinatorė Larisa Šaltienė ir Prienų atstovybės nariai: A. Kiverytė, R. Ignatavičius, L. Dužinskienė.

Įmonė trečdalį elektros energijos sunaudoja iš savo saulės baterijų, pagrindines patalpas

apšildo degindami grikių lukštus. Taigi, grikis naudingas ne tik kaip maistas, bet naudingos ir jo atliekos. Per 80 proc. produkcijos iškeliauja svetur. Pagrindinė rinka – Europa, keliauja ir į Australiją, JAV, Kanadą, Afriką. Įmonė užsiima ir internetine prekyba, bendradarbiauja su mokslo įstaigomis, atvira bendravimui, paieškoms, dalyvauja parodose, pelno medalius, yra 2022 metų konkurso „Sukurta Prienų krašte“ nugalėtoja.
Viešnagės metu KPPAR prezidentas Zigmanas Dargevičius už šiltą priėmimą ir verslo bendruomenės puoselėjimą negailėjo šiltų žodžių įmonės vadovei Linai Dužinskienei, kvietė visus tapti aktyviems Rūmų bendruomenės nariams, kurių dabar yra 765, ir pasinaudoti Rūmų teikiamomis

Ekskursijoje po „Ekofrisą“.

galimybėmis. Taip pat buvo pasveikinti penkiolika naujai prie Rūmų prisijungusių narių, jiems įteikti Rūmų nario pažymėjimai. Tarp naujokų ir dvi Prienų įmonės. Tai Agnės Kiverytės vadovaujama įmonė Valet-P, jau 16 metų teikianti išvežamojo maitinimo paslaugas renginiams visoje Lietuvoje, ir UAB „Prienų vandenys“.
Onutė Valkauskienė

KPPAR nariai „Ekofrisoje“.

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *