Užtekant Vakarinei žvaigždei…

Gruodžio 24-osios popietė Birštono pirminės sveikatos priežiūros centro Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus gyventojams buvo neįprasta. Visi nekantriai laukė Birštono parapijos Caritas savanorių organizuojamos Kūčių vakarienės, kartu išgyventi Kūdikėlio Jėzaus laukimo džiaugsmą.
Besiruošiant didžiausiai metų šventei, klebonas dek. mons. Jonas Dalinevičius lankėsi Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje, bendravo su gyventojais, norintiems suteikė Ligonių sakramentą.
Užtekant Vakarinei žvaigždei, prie gausaus Kūčių stalo kartu su Savivaldybės mere Nijole Dirginčiene, klebonu dek. mons. Jonu Dalinevičiumi ir savanoriais susirinko 13 stipriausių Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus gyventojų.
Vakaro pradžioje giesmėmis „Tyli naktis“ ir „Baltas angelėlis“ popietės dalyvius sušildė jaunoji savanorė Agnė Baliūnaitė.
Savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė sveikino gyventojus su Šv. Kalėdomis, linkėjo visiems šiuo metu svarbiausių dalykų: sveikatos ir ramybės, dėkojo Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus personalui už jų meilę ir atjautą sergančiajam, sveikatos stokojančiam žmogui.
Klebonas dek. mons. Jonas Dalinevičius vakarienę pradėjo malda bei stalo laiminimu, visi kartu pasveikino gimstantį Kūdikėlį Jėzų giesme „Sveikas Jėzau gimusis“. Vėliau kartu laužė Kalėdaičius, dalijosi duona ir gerumu. Personalui ir Birštono parapijos Caritas savanorėms padedant, gyventojai vaišinosi Kūčių stalo patiekalais, kurių ant stalo tradiciškai buvo dvylika.
Vakarienės pabaigoje Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus gyventojai ir personalas sulaukė Kalėdų senelio, kuris įnešė šventiško šurmulio bei apdovanojo gyventojus bei skyriaus personalą dovanėlėmis.
Birštono parapijos Caritas savanoriai dėkoja Birštono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorei Laurai Stankevičienei, kuri palaikė Birštono parapijos Caritas savanorių idėją organizuoti Kūčių vakarienę Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje. Taip pat Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus personalui – slaugytojai Ramutei, slaugytojos padėjėjoms Odetai ir Astrai, kurios šalia įprastinių dienos darbų rado laiko suruošti šventę skyriaus gyventojams, gaubė gyventojus savo šiluma, dėmesiu.
Vilma Burbienė

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *