2023-ieji: kokios spalvos atneš sėkmę?

Sėkmingiausios Naujųjų metų spalvos – juoda ir mėlyna. Juodojo vandens triušio metais sėkmę jums neš ir kitos spalvos: žalia, auksinė, ruda, smėlinė bei įvairūs pilki atspalviai. Atsižvelgiant į laimingas spalvas derėtų parinkti ir šventines naujametines dekoracijas, žaislus eglutei ar stalo serviravimui ir pan.

Namų puošyba
Ruošiantis Naujųjų metų sutikimui derėtų atsižvelgti į laimingas metų spalvas: juodą, mėlyną, žalią, smėlio, auksinę, rudą bei pilkus atspalvius. Vandens Triušis bus patenkintas, jei rinksitės šių spalvų detales: šventines dekoracijas, žvakes, indus, staltieses, servetėles ir kt.. Tai pagyvins jūsų namus ir sukurs šventišką aplinką.
Šalia jūsų mėgstamų žaislų ant eglutės pakabinkite po kelis kankorėžius, džiovintos citrinos griežinėlius, pabarstytus cinamonu, graikinius riešutus.
O po eglute lai puikuojasi triušio figūrėlė…

Apranga naujametinę naktį…
Galvoje jau kirba mintis: „kokiais drabužiais pasipuošti?“. Pirmiausia peržvelkite savo spintos turinį: tikėtina, kad joje rasite juodos ar mėlynos spalvos drabužių: suknelę, palaidinę, kelnes ar kostiumėlį. Pasitinkant triušio metus, venkite brangių, blizgančių, „rėkiančių“ drabužių, pasiūtų iš sintetinio audinio, taip pat įmantrių papuošalų. Nesipuoškite kailio aplikacijomis ar kailinėmis apykaklėmis.
Triušis kuklus, baikštus gyvūnas, jam patiks drabužiai, pagaminti iš natūralių medžiagų – medvilnės, šilko ar lino.
Beje, 2023 metus patartina sutikti su šeima ar artimiausiais draugais. Šventė neturėtų būti itin triukšminga, nes triušis mėgsta ramybę bei jaukumą.

Naujametiniai patiekalai
Triušis yra žolėdis, todėl ant jūsų naujametinio stalo turėtų būti kuo daugiau žalio augalinio maisto. Tai – įvairiaspalvės daržovės, švieži vaisiai, įvairios salotos (būtinai kopūstai, morkos). Mėsos patiekalus gaminkite iš paukštienos, jautienos, žvėrienos.
Jokiu būdu nekepkite zuikio! Jei mėgstate jūros gėrybes, žuvį, – tai naujametiniam patiekalų asortimentui tinka. Ragaukite naminį vyną, įvairių vaisių sultis, gėrimus.

2023-iųjų metų spalva
Pasak ekspertų, ateinančiais metais populiarios išliks ramybę skleidžiančios spalvos.
2023 metų pagrindinė spalva bus levandų atspalvio violetinė – skatinanti mus nurimti, atsipalaiduoti. Be to, levandos atspalvis skatina optimizmą, stabilumo pojūtį.
Galimai levandų atspalvio violetinė bus populiariausia spalva, žmonėms atsitiesiant po ilgų covid-19 pandemijos ribojimų ir nerimo dėl nežinomybės.
…Ateinantį vasaros sezoną dominuos keturios spalvos: sodri raudona, žydra su turkio atspalviu, smėlinė ir žalsvo vario atspalvis.
Geros nuotaikos pasitinkant Naujuosius !
Parengė Veronika Pečkienė

Rubrikoje Teisė žinoti. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *