Po pergalę iškovojo „Tūzai“, „Dantransa“, „Versmė“ ir „PMVD“ komandos

Gruodžio 11 d. Prienų sporto ir pramogų arenoje vėl karaliavo krepšinis.

Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių II ture pirmieji į aikštę žengė BC Balbieriškio „Tūzai“ ir BC „Pakuonis–Energija“.
Rungtynės prasidėjo R. Ališkevičiaus ir L. Steponavičiaus taškų lenktynėmis, kurie savo komandoms vien per pirmąjį kėlinį pelnė po 11 taškų. Vis dėlto po pirmųjų 10-ties minučių rezultatu 21:17 pirmavo L. Steponavičiaus vedama BC „Pakuonio–Energijos“ komanda. Antrajame kėlinyje „Tūzai“ įjungė aukštesnę pavarą ir greitai persvėrė rezultatą savo naudai. Gražus komandinis žaidimas balbieriškiečiams, įpusėjus susitikimui, leido pirmauti 41:32. Trečiajame ketvirtyje „Pakuonis–Energija“ ir toliau strigo puolime, kai pelnė vos 10 taškų. Tuo tarpu Balbieriškio „Tūzai“ ir toliau dominavo puolime, o K. Okmano tolimų metimų šou pasiuntė pakuoniškius į nokdauną, po kurio jie taip ir nesugebėjo atsigauti. Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu abi komandos nesunkiai rinko taškus, o finalinė rungtynių sirena užfiksavo solidžią BC Balbieriškio „Tūzų“ pergalę rezultatu 90:68.
Rezultatyviausi žaidėjai:
BC Balbieriškio „Tūzai“: R. Ališkevičius – 28, K. Okmanas – 18, A. Remeika – 14, A. Jakubauskas – 12.
BC „Pakuonis–Energija“: L. Steponavičius – 13, R. Kavaliauskas – 12, J. Brazaitis ir G. Divolskis po – 11.

Antrosiose dienos rungtynėse susitiko pirmajame ture pergale startavusi „Dantransa“ ir skaudų pralaimėjimą patyręs „Jieznas“.
Jiezniškiai siekė įrodyti, kad gali ir moka žaisti krepšinį, ir pirmasis kėlinys buvo puikus to pavyzdys: R. Žuromsko ir G. Stankevičiaus tritaškiai leido „Jiezno“ komandai po pirmųjų 10-ties minučių pirmauti 28:27. Antrajame ketvirtyje R. Žuromskas ir J. Tamošiūnas pridėjo dar po vieną tolimą metimą, tačiau tai ir buvo viskas, ką „Jieznas“ galėjo pasiūlyti savo varžovams. Įspūdingai puolime žaidusių M. Gūžio ir K. Chadakausko vedama „Dantransa“ šovė į priekį ir po dviejų kėlinių jau turėjo dviženklį pranašumą – 56:42. Trečiasis kėlinys buvo identiškas antrajam – M. Gūžys ir toliau lengvai rinko taškus, o „Jiezną“ gelbėjo tik tolimi metimai. Vėl dviženkliu pranašumu ketvirtį laimėjusi „Dantransa“ pergalę savo kišenėje jau turėjo net neprasidėjus ketvirtajam kėliniui, kadangi skirtumas tarp komandų jau siekė 30 taškų – 87:57. Paskutinės 10 minučių abiejų komandų žaidėjams tebuvo gera proga sudeginti keletą papildomų kalorijų, o galutinis rungtynių rezultatas paskelbė apie „Dantransos“ pergalę 101:75. „Dantransa“ iškovojo 2-ąją pergalę iš tiek pat galimų, tuo tarpu „Jieznas“ patyrė dar vieną pralaimėjimą.
„Dantransa“: M. Gūžys – 35, R. Marcinkevičius – 16, K. Chadakauskas – 12, D. Jancevičius – 11.
„Jieznas“: J. Tamošiūnas – 18, G. Stankevičius – 15, R. Žuromskas – 11.

„Šilavoto“ ir „Versmės“ dvikova prasidėjo E. Seniūno ir D. Jurgelionio tritaškių konkursu: abu žaidėjai pataikė po 3 tolimus metimus, pelnė savo komandoms po 11 taškų, o „Versmė“ išsiveržė į priekį minimaliu skirtumu 21:20.
Antrajame kėlinyje estafetę iš D. Jurgelionio perėmė M. Knyšius, kurio dvitaškiai ir 12 surinktų taškų leido šiek tiek atsiplėšti nuo kovingai žaidusio „Šilavoto“ ir išeiti ilsėtis į didžiąją pertrauką pirmaujant rezultatu 49:40. Trečiajame kėlinyje „Šilavotas“ ir toliau solidžiai rungtyniavo puolime, pora tritaškių pataikė N. Senavaitis, tačiau šilavotiškiams ir toliau niekaip nesisekė sustabdyti „Versmės“ puolimo. Birštono komandos žaidėjai bombardavo priešininkus tolimais metimais, o skirtumas tarp komandų tapo dviženklis – 78:62 pirmavo „Versmė“. Ketvirtajame kėlinyje A. Gedminas pridėjo tris tritaškius, sėkmingai taškus rinko L. Vėlavičius ir D. Jurgelionis, o „Versmė“ pirmenybes pradėjo galinga pergale įveikdama „Šilavotą“ rezultatu 103:86.
„Versmė“: D. Jurgelionis – 28, M.Knyšius ir A. Gedminas – po 21, G.Jevstignejevas – 14.
„Šilavotas“: E. Seniūnas – 20, A.Senavaitis – 14, V. Mieldažys – 13, R.Klapatauskis – 12.

Paskutinėse dienos rungtynėse tarp „PMVD“ ir KK „Amberis“ intriga laikėsi tik pirmajame kėlinyje. T. Tulausko vedamas „Amberis“ neleido praėjusių pirmenybių vicečempionams pabėgti į priekį, tad pastarųjų pranašumas po pirmojo ketvirčio tebuvo minimalus – 18:17. Po pertraukėlės A. Liuizos treniruojama „PMVD“ atliko kai kurias korekcijas puolime: daugiau buvo žaidžiama per P. Ivanauską, kuris ne tik sėkmingai rinko taškus pats, bet ir kūrė progas komandos draugams. Tuo tarpu „Amberis“ taškus rinko iš tolimų distancijų, tačiau „PMVD“ pranašumas įpusėjus rungtynėms jau pasiekė 20 taškų – 55:35. Antroje rungtynių dalyje „PMVD“ ir toliau puikiai rungtyniavo puolime – taškus rinko visi aikštelėje pasirodę krepšininkai, o skirtumas tarp komandų jau tapo triuškinantis. Nepaisant T. Tulausko ir P. Glaniausko taškų, Veiverių „Amberio“ komanda pirmenybes pradėjo skaudžiu pralaimėjimu „PMVD“ komandai rezultatu 68:113. Beje, „PMVD“ gretose net 7 iš 8 aikštelėje pasirodžiusių žaidėjų pelnė dviženklį taškų skaičių!
„PMVD“: P. Ivanauskas – 23, M. Seilius ir D. Kuzmickas – po 18, E. Zamblauskas – 15.
„Amberis“: T. Tulauskas – 27, P. Glaniauskas – 14, T. Žaleniakas – 10.