Festivalis – romansų vakaras atlikėjus sukvietė penktą kartą

Gruodžio 2 d. Ašmintos laisvalaikio salėje vyko 5-tasis rajoninis festivalis – romansų vakaras „Išlieti meilę lyg šaltinį“.

Festivalio Ašmintoje dalyviai.

Renginį pradėjo šeimininkai ir organizatoriai – Ašmintos laisvalaikio salės folkloro grupė „Ošvenčia“ (vadovė Rima Vilkienė). Apie taurius jausmus dainavo Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro folkloro ansamblis „Dūmė“ (vadovės Dalė Zagurskienė ir Daiva Alaveckienė), romansus atliko Pakuonio laisvalaikio salės folkloro grupė „Obelėlė“ (vadovė Renata Žibienė), Prienų kultūros ir laisvalaikio centro vokalinė grupė „Aksomas“ (vadovė Dalė Zagurskienė), Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro mišrus vokalinis ansamblis „Retro“ (koncertinės programos vadovė Danguolė Smalskienė). Skambėjo eilės apie meilę, džiaugsmą, kūrybą, svajones ir prisiminimus. Visiems kolektyvams už sukurtą šventinę nuotaiką ir dovanotą galimybę atitrūkti nuo kasdienybės įteiktos Prienų KLC padėkos ir gėlės. Rėmėjas Arūnas Kasčiūnas atlikėjus apdovanojo šakočiais.
Renginį vedė Ašmintos bibliotekos bibliotekininkė Rasa Šiugždinienė ir Ašmintos laisvalaikio salės renginių organizatorė Rima Vilkienė.
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *