„STREET RACKET“ (gatvės teniso) čempionate

Lapkričio 18 d. Prienų miesto ir rajono gimnazijų 9-12 klasių mokiniai, kuriems patinka rakečių sportas ir turi tam tikros patirties, susirinko susipažinti su „Street Racket“ (gatvės tenisas) žaidimu, išbandyti savo jėgas bei išsiaiškinti stipriausius ir gabiausius šiame žaidime.
Tokią galimybę gimnazijų mokiniams suteikė ir „Street Racket“ čempionatą Prienų miesto ir rajono gimnazijoms organizavo Prienų kūno kultūros mokytojų asociacija (PKKMA), vadovaujama Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokytojo eksperto Olego Batučio.
Dar 2019 metais asociacija iš Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto veiklos aktyvinimo programos gavo lėšų šio projekto įgyvendinimui. Renginys buvo atidėtas dėl COVID-19 metu įvesto karantino ir tik šiais metais pavyko jį surengti padedant Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre.
Nuo 10 val. ryto keturių gimnazijų komandos aiškinosi stipriausiuosius individualiose mergaičių ir berniukų grupėse bei mišrių porų grupėje. Po atkaklių, dvi valandas užsitęsusių kovų paaiškėjo grupės nugalėtojai ir prizininkai. Tarp mergaičių pirmą vietą iškovojo Stakliškių gimnazijos mokinė Gabrielė Dubovikaitė, antrą – Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos mokinė Almeda Ivanauskaitė ir trečią – Stakliškių gimnazijos mokinė Odeta Zakarževskytė. Berniukų grupėje pajėgiausi buvo: Gabrielius Urbštas (Jiezno gimnazija) – I vieta, Astijus Sebeika (Stakliškių gimnazija) – II vieta ir Pijus Jonika (Prienų „Žiburio“ gimnazija) – III vieta. Mišrių porų grupėje nepralenkiami buvo Gabrielė Dubovikaitė ir Erikas Kasparas Balsevičius iš Stakliškių gimnazijos, antri – Almeda Ivanauskaitė ir Kajus Kondrašas iš Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos, o treti – Viktorija Kubiliūtė ir Lukas Surginas iš Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos.
Susumavus visų dalyvių rezultatus, paaiškėjo, kad daugiausia taškų surinko ir pirmą vietą komandinėje įskaitoje užėmė Stakliškių gimnazijos komanda, vadovaujama fizinio ugdymo mokytojo Andriaus Kazlausko. Antra vieta atiteko fizinio ugdymo mokytojų Daivos Macijauskienės ir Jurgitos Dranginienės vadovaujamai Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos komandai, o trečia – fizinio ugdymo mokytojo Sauliaus Šimansko vadovaujamai Jiezno gimnazijos komandai. Ketvirtą vietą užėmė Prienų „Žiburio“ gimnazijos komanda, vadovaujama fizinio ugdymo mokytojo Vyto Blekaičio.
Visi čempionate dalyvavę mokiniai ir mokytojai liko patenkinti renginiu ir vykusiomis kovomis. Labiausiai džiaugėsi Stakliškių gimnazijos mokiniai, namo išsivežę įspūdingą „Street Racket“ čempionato taurę.
Prienų kūno kultūros mokytojų asociacija dėkoja Prienų rajono savivaldybei už skirtas lėšas, Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro direktoriui Audroniui Deltuvai – už galimybę vesti renginį erdviose ir šiltose centro patalpose, Prienų rajono savivaldybės gimnazijų fizinio ugdymo mokytojams – už komandų surinkimą ir atvežimą, mokiniams – už sportinę dvasią bei azartiškas, bekompromises kovas.
Olegas Batutis
PKKMA pirmininkas

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *