„Visos paslaugos vienoje vietoje!“

Justina Brazaitė ir Laimonas Bazanovas sako, kad jų suburta centro komanda bus atsakinga ne tik prieš jus, bet ir prieš mus. Vadinasi, garantuotai stengsis atlikti savo darbą sąžiningai ir teisingai.

Praėjusią savaitę Prienuose, centrinėje Vytauto gatvėje, atidarytas Regiono nekilnojamojo turto paslaugų centras. Jo steigėjai – Laimonas Bazanovas ir Justina Brazaitė sako, kad jų tikslas – sukurti Prienų ir Birštono krašte pasitikėjimu paremtą nekilnojamojo turto paslaugų kultūrą.
Dirbti būtent taip, kaip jie dirba Vilkaviškyje ir Marijampolėje veikiančiuose biuruose. Centro veiklos devizas – Visos paslaugos vienoje vietoje! Vadovaudamasis šiuo požiūriu centras gyventojams siūlo vieno langelio principu veikiančias nekilnojamojo turto vertinimo, matininkų, architektų, paskolų, draudimo, statybos darbų ir kitas paslaugas. Tokios vietos Prienuose lig šiol nebuvo, gyventojams tekdavo patiems vaikščioti po daugelį į vairių istaigų, tvarkant vienus ar kitus dokumentus, ieškant sprendimų. Beje, kaip pristatymo metu minėjo Laimonas Bazanovas, žmonės pas juos galės užeiti ir pasikonsultuoti dėl rūpimų klausimų. Pirmoji konsultacija – nemokama ir neįpareigojanti.

Centro įkūrėjus atidarymo proga sveikino prieniečiai Zita ir Kazys Davidavičiai, suteikę galimybę biuro pastatui išaugti būtent Vytauto gatvėje, klientams patogioje vietoje.

Verslui centras siūlo galimybę reklamuotis vienoje specializuotoje vietoje ir bendradarbiauti bendruose projektuose bei padėti atrinkti tik motyvuotus, laiką taupančius klientus.

Tai, kad mieste kuriasi naujas verslas,turintis potencialių galimybių naujų investicijų paieškai bei pritraukimui, bus naudinga ir miestui. Tuo, kartu su centro vadove Justina Brazaite perkirpęs simbolinę įkurtuvių juostelę, džiaugėsi ir Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas.
Centro įkūrėjai mano, kad jie pagal galimybes prisidės ir prie įvairių veiklų, aktyviai įsijungs į Prienų miesto gyvenimą. Ir tai jau patvirtino konkrečiu veiksmu – prisidėjo prie sakurų sodinimo akcijos.

Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir administracijos direktorė Jūratė Zailskienė džiaugėsi dar viena verslo iniciatyva, atradusia kelią į Prienus.

Ramutė Šimukauskaitė

Atidarymo dieną Justina ir Laimonas sulaukė ir gražaus būrio kolegų bei partnerių sveikinimų.

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.