Į ką atsižvelgti renkantis minkštą kampą?

Minkšti baldai – vieni iš plačiausiai naudojamų, patogumą ir komfortą garantuojančių namų baldų. Na, o populiariausiu minkštu baldu, vienareikšmiškai galime laikyti minkštą kampą. Minkštas kampas – patogi, minkšta ir tikrai didelė sofa, kuri puikiai tinka vidutinio ir didelio dydžio erdvėms. Šio tipo baldus, dažniausiai, matome svetainėse. Minkštas kampas užtikrina itin daug ir patogios sėdėjimo ar net gulėjimo vietos, leidžia vienu metu susėsti dideliam skaičiui žmonių. Tai neatsiejama jaukios, patogios ir visą šeimą suburiančios svetainės dalis. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie turi dideles šeimas, dažnai sulaukia svečių. Na, o jei ieškote naujo minkšto kampo savo namams, turbūt jau pastebėjote, kad jų pasirinkimas yra be galo didelis. Tad, norint išsirinkti geriausią, naudinga prieš įsigyjant atsižvelgti į kelis kriterijus. Būtent juos ir apžvelgsime šiame straipsnyje.

Tipas

Pirmiausia, naudinga žinoti, kad minkšti kampai gali būti labai skirtingi. Na, o norint išsirinkti tinkamiausią minkštą kampą savo namams, būtina pasirinkti ir tinkamą jo tipą. Iš esmės, minkštus kampus galima skirstyti į kelis, pagrindinius tipus. Pirmasis iš jų, L formos minkšti kampai. Tai dažniausiai naudojamas ir itin populiarus minkštų kampų tipas. Tokio tipo minkštas kampas puikiai dera kambario kampe, o taip pat, gali būti laisvai pastatomas ir svetainės viduryje. Iš išvaizdos, šio tipo minkštas kampas atrodo kaip dvi, 90o kampu sustumtos sofos. Kitas itin populiarus minkštų kampų tipas – kampiniai. Kampiniai minkšti kampai yra simetriškos formos, turi dvi, vienodai ilgas sėdimas zonas, sujungtas kampe. Dažniausiai, tokio tipo minkštas kampas yra geriausias pasirinkimas ilgiems arba kvadratinės formos svetainės kambariams. Dažnai naudojami ir U formos minkšti kampai. Tai tris sėdimas zonas suteikiantis minkšti kampai, kurie suteikia tikrai daug ir patogios vietos, bet tuo pat metu užima ir nemažai vietos. Tai reiškia, kad toks minkštas kampas labiausiai tinka dideliems ir erdviems kambariams. Galima rinktis ir išlenktus minkštus kampus, kurie primena pusmėnulio formą ir suteikia aplinkai švelnumo. Dažnu atveju, tai taip pat yra puikus baldas didelei svetainei. Galiausiai, plačiai naudojami ir moduliniai minkšti kampai. Tai universaliausi ir funkcionaliausi minkšti kampai, šiomis dienomis. Jie gali būti stumdomi ir naudojami pagal turimus poreikius, nuotaiką, situaciją. Jie suteikia lankstumo ir laisvės, gali būti lengvai pritaikomi prie bet kokio kambario ar erdvės.

Medžiaga

Pasirinkus tinkamą minkšto kampo tipą, būtina atsakingai atsižvelgti ir į medžiagą, iš kurios minkštas kampas pagamintas. Kaip ir sofos, minkšti kampai gali būti labai įvairūs. Žinoma, klasikų klasika yra laikomi odiniai minkšti kampai. Tai prabangia išvaizda, ilgaamžiškumu bei aukšta kokybe pasižymintis baldai, kurie nėra pigūs, bet bus naudojami tikrai ne vienus metus. Odiniai minkšti kampai puikiai dera prie praktiškai bet kokio namų stiliaus, jie yra lengvai valomi. Ne ką mažiau populiarūs yra ir aksominiai minkšti kampai. Jie taip pat atrodo elegantiškai ir prabangiai, gali būti įvairių, išskirtinių spalvų, kurios yra lengvai derinamos prie namų interjero. Žinoma, galima rinktis ir pigesnius iš paprasto medvilninio, drobinio ar sintetinio audinio pagamintus minkštus kampus. Jie pasižymi prieinama kaina, skirtingais ir labai įvairiais dizainais, tačiau, nėra tokie patvarūs, gali greiti nublukti ir nusidėvėti. Žinoma, būtina ne tik medžiagą, bet ir patį minkšto kampo dizainą derinti prie prie namų interjero. Tik tokiu būdu erdvė atrodys stilingai, išlaikys vientisumą.

Svarbiausias kriterijus – dydis

Ko gero svarbiausias kriterijus, kurio nevalia pamiršti renkantis – minkšto kampo dydis. Labai svarbu prieš įsigyjant atidžiai ir tiksliai išmatuoti erdvę, kurioje šis baldas stovės. Įsitikinkite, kad minkštas kampas ne tik tilps kambaryje, bet ir jo neužgoš, netrukdys praėjimams, durims, kitiems baldams. Tinkamo dydžio pasirinkimas yra svarbus ne tik erdvės išvaizdai, bet ir jūsų pačių patogumui. Tiek per mažas, tiek per didelis minkštas kampas gali atrodyti neskoningai ir neproporcingai.

Tinkamo minkšto kampo įsigijimas – didelis ir svarbus sprendimas. Tikime, kad atsižvelgę į šiuos kelis patarimus, minkštą kampą savo namams įsigysite dar pigiau. Apsilankę Varle.lt svetainėje: https://www.varle.lt/minksti-baldai/, rasite platų ir įvairų minkštų baldų pasirinkimą. Na, o minkštas kampas iš varle.lt svetainės gali tapti svarbiausiu ir daugiausiai komforto suteikiančiu namų baldu. Čia visada žemos kainos!

 

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *