Dvi Birštono miesto puses sujungs naujas dviračių ir pėsčiųjų takas

Birštone – dar daugiau galimybių sveikai gyventi ir judėti: važiuoti dviračiu, paspirtuku ar dėl nedidelių atstumų mieste vaikščioti pėsčiomis. Netrukus kurorte nusidrieks dvi miesto puses sujungsiantis dviračių ir pėsčiųjų takas, prasidedantis iškart nuo naujojo pėsčiųjų ir dviračių viaduko ir besitęsiantis Birštono g. link.
Šiuo metu jau prasidėję apie 1 km ilgio tako kapitalinio remonto darbai. Takas taps dar patogesne susisiekimo priemone gyventojams, kasdien keliaujantiems į darbą, arba turistams, norintiems pažinti abi Birštono miesto puses. Įrengto tako atkarpoje bus paklotas 8 cm storio asfalto dangos pagrindo sluoksnis bei naujas, kokybiškas, ekonomiškas LED tipo apšvietimas.
Tako susikirtimo su važiuojamąja dalimi vietose planuojama įrengti nuožulnias plokštumas su įspėjamaisiais paviršiais iš geltonos spalvos betoninių trinkelių, skirtos akliesiems ir silpnaregiams. Projektuojamo tako plotis – 2,50 m. Tai – valstybinės reikšmės magistralinio kelio A16 Vilnius–Prienai–Marijampolė ruožo nuo 89,188 km iki 89,891 km kapitalinio remonto, įrengiant taką, pritaikytą žmonių su negalia reikmėms, Birštono sav., projektas, finansuojamas Birštono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Taip pat visoje teritorijoje numatoma sutvarkyti pažeistus vejos plotus.
Kapitalinio remonto metu numatyti paruošiamieji ir ardymo darbai, inžinerinių tinklų įrengimas, pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimas, eismo reguliavimo priemonių įrengimas, teritorijos sutvarkymo darbai.
Birštono savivaldybės informacija

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.