Eina greta ir būna kartu…

Birštono „Bočiai“ jau ne vienerius metus turi gražią tradiciją Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną švęsti su bičiuliais iš kitų rajonų bei miestų. Praėjusį šeštadienį jų svečiais buvo bendraminčiai iš Kauno ir Jonavos.

Apie Birštono „Bočių“ veiklą susirinkusiems papasakojo pirmininkės pavaduotoja Milda Aldona Valatkienė.

Šventės proga „Bočių“ bendrijos nariai sulaukė ne tik svečių bei kitų kurorto nevyriausybinių organizacijų atstovų, bet ir Seimo nario Andriaus Palionio ir Birštono savivaldybės merės Nijolės Dirginčienės sveikinimų. Ir ne tik sveikinimų. Merė Nijolė Dirginčienė ir Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Milda Ramanauskienė įteikė atminimo dovanas jubiliejinius gimtadienius minėjusiems Eugenijai Linkienei, Steponui Ribinskui ir Juditai Vyšniauskienei, taip pat padėkojo aktyvioms bendrijos narėms Verai Žilinskienei ir Aldonai Gudauskienei.
Pačius nuoširdžiausius linkėjimus greičiau pasveikti visi siuntė ir dėl ligos šeštadienį negalėjusiai dalyvauti, bet ir iš ligoninės renginiu besirūpinusiai energingajai Birštono „Bočių“ pirmininkei Julijai Barutienei. Beje, dauguma renginių, išvykų, senųjų kapinaičių tvarkymo talkų, medelių ir gėlių sodinimo akcijų, susitikimų ir kitų veiklų, apie kurias šeštadienio popietės dalyviams priminė pirmininkę pavadavusi Milda Aldona Valatkienė, buvo sumanyta ir surežisuota kaip tik Julijos. Net ir šio šventinio susitikimo, kurio koncertinę programą pradėjo kauniškis dainininkas Zenonas Šalna, jautriai atliepęs į nūdienos aktualijas.

Vėl atgimusi „Sidabrinė gija“, vadovaujama Stasio Bisikirsko.

Pirmasis jo romansas ukrainiečių kalba buvo skirtas Ukrainos moterims – motinoms, žmonoms, sesėms, karėms. Antrąja, Pauliaus Širvio žodžiais parašyta daina, gitaristas ir dainininkas, kviesdamas nesiliauti mylėti, kreipėsi į visas moteris…
Labai šiltai susirinkusieji pasitiko ir po kelerių metų vėl atgimusio birštoniškių mišraus choro „Sidabrinė gija“ dainininkus su naujuoju vadovu Stasiu Bisikirsku. Tarp „Sidabrinės gijos“ dainininkų buvo ir dar ne taip seniai Aleksote gyvenusi verslininkė Onutė. Apsigyvendama Birštone ponia Onutė ne tik įsijungė į vietos „Bočių“ bendriją, bet ir nutiesė draugystės taką su Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansambliu „Svirbė“, vadovaujamu Aurelijos

Sveikina Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“.

Bareišienės ir Laimutės Šalnienės. „Svirbės“ dainininkai, muzikantai ir šokėjai šeštadienio popietei suteikė ypatingo žavesio ir tiesiog paliudijo, kaip gera jausti vieniems kitus ir būti kartu.
Tai, kad tie, kurie dainuoja, muzikuoja ir šoka, nejaučia bėgančių metų naštos, tvirtino ir kito Kauno miesto senjorų kolektyvo – mišraus vokalinio ansamblio „Kaštonas“ dainininkai, pakvietę pasidžiaugti ir kolektyvo vadovo Vincento Kursos supinta dainų popuri.
Na, o koncertą vainikavo Jonavos „Dobilo“ kolektyvas, pabaigai pakvietęs visus atsistojus padainuoti apie pasididžiavimą Lietuva. Ir kartu pasidžiaugti savimi. Tuo, kuo brangūs prabėgę gyvenimo dešimtmečiai, ir tuo, kuo graži šiandiena: bendryste, dėmesiu bei atjauta vieni kitiems, kelionėmis, susitikimais, patirtimi…
Ramutė Šimukauskaitė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.