Saugokime vieni kitus kelyje!

Paskutinį rugsėjo sekmadienį (rugsėjo 25 d.) minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Kviečiame atvykti į šventas Mišias Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje, kur bus meldžiamasi už žuvusiuosius ir nukentėjusiuosius keliuose bei už vairuotojus, eismo dalyvius, keliaujančiuosius.
Po 10 val. šv. Mišių Birutės gatvėje, prie Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčios, kapelionas Sigitas Bitkauskas šventins tikinčiųjų automobilius (nuo 9.30 val. iki 11.30 val. tikintieji, norintys, kad būtų pašventinti jų automobiliai, galės statyti automobilius Birutės gatvėje).
Po 12 val. šv. Mišių su gyventojais bendraus policijos pareigūnai, bus galima užduoti rūpimus klausimus, išbandyti girtumą imituojančius akinius.
Birštono savivaldybėje eismo įvykiuose per šių metų 7 mėnesius žuvusių žmonių nebuvo. Nukentėjo (įvairius sužalojimus patyrė) 2 žmonės, 1 eismo įvykis įvyko dėl neblaivaus vairuotojo kaltės.
Kartu galime gerinti šią situaciją, pradėdami asmeniniu pavyzdžiu: juk pagrindinė Kelių eismo taisyklių nuostata – savitarpio pagarba ir atsargumas, supratimas ir sutarimas. Laikytis Kelių eismo taisyklių kartu – tai rūpintis ir saugoti žmones keliuose. Klaidų, padarytų kelyje, dažnai ištaisyti nebegalima. Dėl to reikia daryti viską, kad būtų išvengta skaudžių klaidų kelyje. Ir transporto priemonės vairuotojai, ir pėstieji, ir vairuojantieji dviračius turi pamąstyti apie savo kelionės saugumą. Būtina justi atsakomybę už kitus, būti pilietiškiems, netoleruoti šiurkščių Kelių eismo taisyklių pažeidimus darančių asmenų. Juk kelių chuliganai, neblaivūs vairuotojai, atšvaitų nenešiojantys pėstieji jau rytoj gali atnešti skausmą į namus. Prašome apie neblaivius vairuotojus, įžūlius ir pavojingus pažeidimus, keliančius akivaizdžią grėsmę kitiems eismo dalyviams, informuoti policiją.
Tegul kiekviena kelionė būna saugi.

Rubrikoje Teisėsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *