Aplankė „Keliaujantys šeimadieniai“

Rugsėjo 15 d. Nemajūnų dienos centre vyko edukacinis renginys visai šeimai. Šias nemokamas veiklas mums pasiūlė Kauno miesto muziejus. Profesionalų vedami edukaciniai užsiėmimai buvo įdomūs ir nuotaikingi.


Pasigaminome skudutį bei švilpą iš bambuko ir pasimokėme šiais instrumentais groti. Užsiėmimo „Miesto herbas“ metu susipažinome su heraldika ir nusilipdėme suvenyrinį medalį iš molio, kurį papuošėme savo sukurtais herbais.
„Muzikuok su Dj Folk“ – tai linksmas, visas šeimas įtraukiantis žaidimas, kurį žaidžiant visiems gerai pažįstamos liaudies dainų melodijos įgijo šiuolaikišką skambesį. Laikydami rankose vos kelias kaladėles, patys kūrėme muziką: tarpusavyje derinome vokalo, melodijos, būgnų ir bosų skambesį. „Kvirkato turnyre“ rungėmės žaisdami strateginį viduramžių žaidimą, kuris suvienijo ir didelius, ir mažus.
Žaidimo „Palapinė, kelionė ir muzika“ metu susipažinome su garsiausiomis Lietuvos muzikos pasaulio asmenybėmis, įvykiais ir datomis. Šiame renginyje vaikai bei jų tėvai įgijo daug istorinių žinių.
BĮ Nemajūnų dienos centro informacija

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *