Edita – kol kas trylikta

Įpusėjus Didžiojoje Britanijoje vykstančiam 11-am Pasaulio sklandymo moterų čempionatui jau įvykdytos keturios užduotys.

Edita Skalskienė.

Jame klubinėje sklandytuvų klasėje dalyvaujanti prieniškė Edita Skalskienė, atskiruose pratimuose užėmusi penktą, pirmą, penkioliktą ir septynioliktą vietas, bendroje įskaitoje yra trylikta.
Mūsų pilotę nuo pirmos vietos skiria 735 taškai. Pirmauja prancūzė, antrą ir trečią vietas užima čekės. Standartinėje klasėje triumfuoja vokietės, 18 metrų klasėje – dvi čekės ir prancūzė. Geriausios pasaulio sklandytojos paaiškės šį šeštadienį.


Žemaitijos taurė – Dariaus Liaugaudo rankose

Darius Liaugaudas.

Lietuvos atviros ir klubinės sklandytuvų klasės čempionatuose antras vietas iškovojęs kaunietis Darius Liaugaudas Šeduvoje vykusiose Žemaitijos taurės varžybose pagaliau ant aukščiausios pakylos. Nuostabu tai, kad Darius į sklandytuvo kabiną sėda iš neįgaliojo vežimėlio.

Rugpjūčio 13–21 dienomis vykusiose paskutinėse šių metų sklandymo varžybose dalyvavo 21 pilotas iš Akmenės, Biržų, Kartenos, Kauno, Šeduvos ir Telšių sklandymo klubų. Įvykdytos šešios užduotys. Telšiškis Artūras Pilvinis tapo varžybų visečempionu,

Vytautas Paulauskas.

karteniškis Ringaudas Kikalas – trečias. Varžybose dalyvavo ir prieniškis Vytautas Paulauskas. Jis liko penkioliktas.
Informacijas parengė Onutė Valkauskienė

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.