Laukiamas ir mylimas…

Praėjusį sekmadienį Jiezno Šv. Arkangelo Mykolo ir Jono Krikštytojo parapijos bažnyčioje „Ilgiausių metų…“ skambėjo ilgamečiam bažnyčios patarnautojui – zakristijonui Vytautui Kazlauskui. Parapijos bendruomenė jį sveikino 85-ojo gimtadienio proga.


Vytautas Kazlauskas augo ir gyvena Liciškėnų kaime. Visas jo gyvenimas – tai tarnystė gimtojo krašto žmonėms. Daugelį metų dirbdamas laiškanešiu gerbiamas Vytautas nešdavo jiems laiškus, laikraščius, žurnalus, dalindavosi geromis ir liūdnomis žiniomis. Pasak aplinkinių kaimų gyventojų, visuose namuose jis buvo labai laukiamas ir mylimas. Nors kasdien su sunkiu krepšiu tekdavo nužingsniuoti beveik 30 km, Vytautas niekada nesiskundė ir visada buvo gerai nusiteikęs.
Jau kelis dešimtmečius Vytautas Kazlauskas patarnauja parapijos bažnyčioje. Dažniausiai jis pirmas sutinka ir išlydi maldai ir kitoms intencijoms į bažnyčią atėjusius savo kraštiečius ir svečius, nepamiršta paduoti rankos sunkiau kopiančiam laiptais, visada pasiruošęs padėti.
Prieš penkerius metus Jo Šventenybė popiežius Pranciškus Vytautui Kazlauskui suteikė Apaštalinį Palaiminimą.


Mielą, nuoširdų, visų mylimą – Vytuku, Vytautėliu vadinamą – Liciškėnų kaime gyvenantį Vytautą Kazlauską gražaus jubiliejaus proga sveikina: Rokas, Rasa, Tomas, Zita, Tomas, Ona, Romas, Virginija.


 

Rubrikoje Žmonės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.