„Judėkime ir plaukime kartu…“

Birštono vaikų vasaros socializacijos stovykla „Judėkime ir plaukime kartu“ ir šiemet vyko prie Guostaus ežero. Joje dalyvavo 7–15 amžiaus moksleiviai.
Stovyklą pradėjome su gerais įspūdžiais, kuriuos patyrėme išvykoje į Aukštadvario regioninį parką – lipome į „Velnio“ duobę, sėkmingai įveikdami visus takus. Laiką leidome „Tarzanijoje“ prie Aukštadvario, kur visi 32 stovyklautojai išbandė paruoštas kliūtis. Padėjome vieni kitiems, nugalint nelengvas kliūtis ir savo baimes.
Prie ežero gyvenome palapinėse ir buvome pamaloninti gero oro. Dalyvavome badmintono varžybose: tarp dvejetų nugalėtojais tapo Nojus Būtėnas ir Dovydas Tolis, 2 vietą užėmė Domas Juozaitis ir Jokūbas Pempė, 3 vietą – Vilius Tamošaitis ir Domas Šiugždinis.
„Gudručių“ šachmatų varžybose nugalėtojos vardą iškovojo Ieva Mongirdaitė, o berniukų grupėje nugalėjo Donatas Miniauskas.
Organizuotos plaukimo rungtys, žaidėme futbolą. Maitinomės „ Guostos“ kavinėje, jos savininkė Zita ruošė gardžius pusryčius ir pietus, o vakarienę gaminome ant laužo, kuriam užkurti šakas rinkome patys.
Norime padėkoti stovyklos vadovui Linui Smailiui, treneriams Povilui ir Jonui Juozaičiams, vairuotojui Algimantui už rūpestį mumis šioje gyvenimo stovykloje…
Stovyklautoja Miglė Juozaitytė

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *