Birštono policijos komisariate – vadovų kaita

Birštono policijos komisariato viršininkui Rolandui Stikliui rugpjūčio 1–oji buvo atsisveikinimo su savo ilgamečiu kolektyvu diena. Nuo 2012 m. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus apskr. VPK) Birštono policijos komisariato viršininko pareigas ėjęs R. Stiklius yra laikinai paskirtas į Marijampolės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.


Rolando Stikliaus vidaus tarnybos stažas yra daugiau nei 24 metai ir visus šiuos metus jis dirbo Birštono komisariate. Teigiamos įtakos gyventojų ir kurorto svečių saugumui turėjo vadovo didelis dėmesys saugios kaimynystės grupių ir seniūnaičių veiklai, aktyviam policijos bendradarbiavimui su visuomene ir policijos socialiniais partneriais.  
R. Stiklius už pavyzdingą ir nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą daug kartų skatintas padėkomis, vardinėmis dovanomis. Jis apdovanotas  pirmojo ir antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“, taip pat antrojo ir trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“.
Tardamas padėkos žodžius išeinančiam į kitas pareigas R. Stikliui, Alytaus apskr. VPK viršininkas Alvydas Jurgelevičius linkėjo jam sėkmingo darbo naujame kolektyve, ankstesne patirtimi pagrįstų tinkamų sprendimų ir ryžto įsiliejant į tarnybą kitoje apskrityje. Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė bei kiti savivaldos atstovai prisiminė sėkmingus bendro darbo metus, bendradarbiavimą kurorto labui ir dėkojo už tarnybą, užtikrinant Birštono gyventojų ir kurorto svečių saugumą.
Kolektyvui ir svečiams buvo pristatytas laikinai Birštono policijos komisariato viršininko pareigas eisiantis kolega Andrius Petkevičius, kuris iki tol dirbo Alytaus apskr. VPK Kriminalinės policijos informacijos analizės poskyrio viršininku.
A. Jurgelevičius ir svečiai linkėjo drąsių sprendimų ir naujų atradimų išeinančiam vadovui, o naujajam – susikalbėjimo su kolektyvu ir bendrystės.
Alytaus apskrities VPK informacijos

Rubrikoje Teisėsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *