Sprendimai priimti visais balsais

Liepos 7 dieną įvykęs Birštono savivaldybės tarybos posėdis buvo antrasis šiais metais, kai buvo posėdžiauta salėje. Posėdyje dalyvavo 12 Tarybos narių, o nedalyvavusieji (Helmanas Lik, Jurgita Šeržentienė, Audrius Šeržentas) turėjo pateisinamų priežasčių.


Posėdžio pradžioje merė Nijolė Dirginčienė informavo apie tai, kad šiuo metu Birštone gyvena 97 ukrainiečiai, taip pat priminė ir apie rugsėjo 2–3 dienomis kurorte jau ketvirtą kartą vyksiantį diskusijų festivalį „Būtent“.
Patvirtinus darbotvarkę, kurią sudarė vos 15 klausimų, buvo pradėti nagrinėti pateikti projektai. Būtent patys pirmieji, susiję su Birštono pirminės sveikatos priežiūros centru, sulaukė daugiausia klausimų ir diskusijų. Jose dalyvavo ne tik Tarybos nariai, bet ir savivaldybės gydytoja Eglė Grinevičienė bei Birštono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Laura Stankevičienė. Diskusijos metu atkreiptas dėmesys į didelius šeimos gydytojų darbo krūvius, todėl ateityje ketinama prisidėti biudžeto lėšomis steigiant trečiąją šeimos gydytojo etatą.
Posėdyje aptarti ir projektai, susiję su Birštono gimnazija bei Sporto centru. Priimtas sprendimas dėl gimnazijos transporto nuomos vasarą, vaikų atostogų metu, taip pat dėl naktinio apšvietimo aukštutinio Birštono žaidimų aikštelėse ir inventoriaus saugojimo Sporto centre. Kalbėta ir apie neseniai kurorte įrengtą laipiojimo sienelę – birštoniečiams ši pramoga yra nemokama.
Kiek padiskutavę Tarybos nariai sutarė dėl Birštono savivaldybės 2022 metų biudžeto pajamų ir išlaidų patikslinimo. Nagrinėjant šį projektą, buvo kalbėta ir apie išlaidas gatvių valymo technikai įsigyti bei Meno mokyklos renovacijos užbaigimo darbus.
Kaip teigė pranešėjai, klausimai buvo išsamiai išanalizuoti komitetuose, todėl posėdyje Tarybos nariai vienbalsiai patvirtino visų 15 darbotvarkėje įrašytų projektų sprendimus.
Posėdžio pabaigoje merė N. Dirginčienė politikams palinkėjo gražių atostogų ir geros likusios vasaros, o kitas Birštono savivaldybės tarybos posėdis yra planuojamas rugpjūčio 25 dieną.
Justas Virbickas

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *