Grožio sodas – išskirtinė erdvė norintiems trumpam sustoti, paieškoti kūno ir sielos harmonijos

Saulėtą pirmąjį gegužės sekmadienį Birštono sanatorijoje „Versmė“ duris atvėrė žalias ir gamtos ritmu alsuojantis Grožio sodas. Tai – jauki ir išskirtinė erdvė, skirta norintiems trumpam sustoti ir paieškoti kūno ir sielos harmonijos. Gamtos žalumos įkvėptas Grožio sodas gimė turint viziją, kad gamta yra žmogaus gyvybės lopšys, geriausiai suprantantis mūsų organizmą.
Grožio sodo sumanytojai ir projekto įgyvendintojai, pasitelkę ilgametę patirtį – padėti žmogui, sukūrė ritualus ir procedūras, teikiančias teigiamą emocinę bei sveikatinančią naudą. Naujos SPA erdvės paslaugų asortimente – net 55 sukurtos ir teikiamos procedūros, skirtos veido bei viso kūno puoselėjimui. Visos procedūros atliekamos su sertifikuota ekologiška ir natūralia, gamtai ir žmogui nekenksminga (draugiška) kosmetika. Savo klientams, be daugybės kitų grožio puoselėjimo procedūrų, sanatorijos kosmetologai siūlo autorinius ritualus, kurių atlikimui pritaikytas jau seniai gydymui naudojamas unikalus savo sudėtimi gydomasis purvas. Specialia technologija paruoštas purvas su įvairiais priedais yra naudingas veido odai, kūnui ir plaukams puoselėti. Jis teikia malonų šildantį pojūtį, savo gerąsias gydomąsias savybes atiduodamas žmogaus organizmui.
Diegiant inovatyvius kūno puoselėjimo metodus, Grožio sodo klientai stebinami ir jiems atliekamu kūno masažu, kuris atliekamas vieninteliu Birštono ir Prienų apylinkėse esančiu, naujausiu vakuuminiu aparatu Starvac DXlight. Šis aparatas padeda sustangrinti kūno odą, pagreitinti medžiagų apytaką ir atsikratyti nereikalingų kūno centimetrų. Grožio sode taip pat siūloma palepinti ir Jūsų plaukus bei galvos odą. Plaukų SPA kabinete Jums atliks atstatomąsias plaukų procedūras, padarys galvos bei pečių masažą. Visų procedūrų metu klientai yra apsupti nepakartojamų ir natūralių gamtos kvapų, savo sudėtyje neturinčių jokių sintetinių priedų. Tai padeda dar labiau pajusti giliausią atsipalaidavimo būseną.
Grožio sodo erdvėje duris atvėrė ir jauki Kavinaitė, kurioje nuo ryto iki vakaro galima mėgautis gardžia kava, desertais, atsigaivinti ledais, šviežiai spaustomis sultimis, pieno kokteiliais, pasivaišinti lengvais užkandžiais. Kavinaitė ir Grožio sodo erdvė yra sujungtos su prie baseino įrengta poilsio erdve, tad pasimėgauti gardžiais gėrimais ir užkandžiais galima ilsintis tarp pasiplaukiojimų ar pirčių.
Sanatorijos „Versmė“ specialistai kviečia pasinaudoti ypatingais Dienos Spa pasiūlymais, kuriais gali mėgautis kiekvienas, kad ir be nakvynės, į Birštoną atvykęs svečias bei miestelėnas. Grožio sodas atviras visiems nepriklausomai nuo amžiaus, todėl klientams, atvykusiems su atžalomis, siūloma išbandyti Nykštukų ir Fėjų procedūras, kurios atliekamos su kruopščiai atrinktais ir vaikų mėgiamus kvapus turinčiais produktais. Tėvelių patogumui ir vaikučių džiaugsmui įrengtas ir vaikų žaidimų kambarys. Taip besimėgaujantys Grožio sodo malonumais suaugusieji svečiai laiką gali skirti tik savo poilsiui bei atsipalaidavimui.
Pakalbinta AB Birštono sanatorija „Versmė“ direktorė Rasa Noreikienė pasidžiaugė, kad pavyko įgyvendinti dar vieną idėją, kad teikiamų paslaugų sanatorijoje tik gausėja. – Visi specialistai, darbuotojai stengiasi įtikti kiekvieno svečio norui, rūpinasi, kad atvykusieji pasisemti sveikatos tuo pačiu turėtų galimybę atlikti ir grožio procedūras, – pasakoja direktorė.
Pasak direktorės, siekiant, kad ir toliau būtų tęsiamas sanatorijos atnaujinimas, reikia ieškoti ir papildomų lėšų. – Tad grožio sodo ir Kavinaitės atidarymas yra ir papildomas sanatorijos pajamų šaltinis“, – sako gerbiama Rasa, maloniai kviesdama „Versmėje“ pailsėti, pasimėgauti kavos puodeliu, atgauti dvasinę ramybę ir laikraščio „Gyvenimas“ skaitytojus.
…Šalimai fontano, muzikos ir vandens dermės klausėsi gražūs žmonės – Greta ir Dominykas. Nepanorę daugžodžiauti apie save, jie džiaugėsi atradę „Versmę“, labai pasikeitusią įvairia pusiškai.
– Buvome skirtingose grožio procedūrose, mėgavomės kava, desertu, tikrai dar sugrįšime į Grožio sodą, pakviesime ir draugus, – sakė Greta.
– Labai patinka visos procedūros, požiūris į klientą, šiltas darbuotojų bendravimas, nuoširdūs patarimai. „Versmėje“ labai gera aura, tiesiog gera čia būti, po įtempto darbo atgauti „smegenų funkcijas“. Manome, kad mums su drauge padeda visų čia teikiamų paslaugų visuma. Tuo esame labai patenkinti. Net pats pavadinimas ir visa aplinka tarsi skatina nenustoti patiems ieškoti savuose gyvenimuose versmės šaltinių, – tvirtino Dominykas.
Palma Pugačiauskaitė

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *