Birštono SC krepšininkai – Alytaus miesto krepšinio lygoje

Birštono sporto centro treneris Aurimas Liuiza su savo auklėtiniais vasaros metu nusprendė išbandyti savo jėgas Alytuje organizuojamoje krepšinio lygoje. Pirmajame etape birštoniečiai pateko į B grupę, kurioje, sužaidę penkerias rungtynes, patyrė tris pralaimėjimus ir iškovojo dvi pergales. Grupėje užėmę ketvirtą vietą tarp šešių komandų jie pateko į atkrintamąsias varžybas.
Atkrintamųjų varžybų starte Birštono sporto centro krepšininkai patyrė pralaimėjimą prieš daugiau patirties turinčius KK „Ekstra“ krepšininkus. Tad, siekdami kovoti dėl mažosios lygos taurės, jie privalėjo laimėti varžybas su Alytaus SRC krepšininkais. Birštoniečiai šauniai susidorojo su įtampa ir šventė pergalę rezultatu 77:60. Birštono ekipa pateko į finalinį lygos etapą, kuriame su dar dviem komandomis tęs kovą dėl Alytaus krepšinio lygos mažosios taurės.
Vasarą vykstančiose pirmenybėse Birštono komandą į priekį veda Vakaris Diškevičius, kuris per kiekvieną susitikimą vidutiniškai pelno po 19,6 taško, atkovoja po 6,7 kamuolio ir atlieka po 5,4 rezultatyvius perdavimus. Jam puikiai padeda Povilas Baltušninkas, pelnydamas po 12,1 taško bei atkovodamas po 4,6 kamuolio, Lukas Marčiulionis vidutiniškai pelno po 11,8 taško ir tritaškius meta 40,8 proc. tikslumu.
Birštono SC informacija

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *