Interviu vienu klausimu: Ar pildosi Jūsų vasaros planai?

Agnė Burakevičiūtė, Stakliškės:

– Vasarą, kai geri orai ir turim laisvo laiko, su mama ir broliu važinėjame po savo Lietuvą. Džiaugiamės netikėtai atradę gražių vietovių, apžvalgos bokštų, pažintinių takų. Vasara dar nesibaigia, mūsų Lietuva graži, tad dar suspėsim atrasti ir Žemaitijos krašte, galbūt ir Zarasų, Molėtų ar Biržų pusėje naujų, įdomių vietų, kurias labai norime pažinti. Visur galima surasti tai, kas mus jungia su praeitimi, dabartimi ir ateitimi.
Linkiu visiems kuo daugiau pažinti Lietuvą.


Nijolė, Prienai:
– Šią vasarą savo planų neįgyvendinsiu. Tiesiog nesitikėjau, kad tokiu „greičiu“ brangs man reikalingi vaistai, ypač papildai, tepalai, be kurių mano lėtinės ligos progresuoja. Gal esu naudinga pacientė, gal ilgai nemirsiu. Tad pasitarusi, pažiūrėjusi kuo ilgesnius galiojimus, iš santaupų pirmiausia nusipirkau reikalingiausių vaistų, gaila, bet ne visus išgalėjau. Didelės sukeltos panikos metu, kaip, matyt, ir dauguma, užsipirkau nemažai konservų, kitų ilgo galiojimo prekių, širdyje vis tikėdama, kad jų neprireiks, kad mūsų valdžios vyrai ir moterys dės visas pastangas įvairiose derybose ir mūsų šaliai nekils didesnio pavojaus.
Po apsipirkimų žlugo mano planuota kelionė prie vienos iš sūresnių jūrų, prie kurios praleidusi porą savaičių daug geriau jaučiuosi, bent tuo metu mažiau reikia ir cheminių vaistų. Labai gaila ir liūdna, kad per trisdešimt nepriklausomybės metų man asmeniškai ši vasara keisčiausia dėl įvairių nesantaikų, nuo pavasario sklandančių keistų informacijų dėl rudenį kilsiančių įvairių kovido atmainų. Girdėdama tokias kalbas, niekaip nesuprantu, kodėl tuomet vyksta tiek masinių renginių kiekvienam kaime, miestelyje, mieste? Gal jau laikas užsikalti langus ir bėgti pas vaikus į užsienį, nors po dvejų svetur praleistų metų jie labai nori sugrįžti į tėviškę ir iš užsidirbtų pinigėlių pasistatyti sau namus. Ar mūsų svajonės bus realios, parodys laikas, nes vasara – kitokia, ir debesys vis juodesni…


Neringa Pikčilingienė, Šilavotas:
– Planai ir yra planai, kad juos vis pakoreguotum. Juo labiau, kad šiemet ir vasara labai įvairi – tai labai karšta, tai labai šlapia. Taigi koreguojam ir vėl dirbam. Gal ir ne viską padarome laiku, bet stengiamės. Man vasara – atostogų, naujų įspūdžių metas. Gyvenimas eina į priekį, vasaros pabaigoje minėsiu jubiliejų, kuris tik primena apie dar vieną naują etapą, kuris tikiu, kad bus ir įdomus, ir įvairus, ir labai smagus. Esu optimistė, tad ir man svarbiausia, kad šalia turiu pačius artimiausius žmones ir nepakeičiamus savo brangiausius draugus, nepaisant to, koks metų laikas ar mano amžius. Taigi branginkime pačias gražiausias vasaros akimirkas!

Parengė Palma Pugačiauskaitė

Rubrikoje Mūsų kraštas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *