Mokinių rašinių ir piešinių konkursas “Medžio kelias” tęsia vaikų svajones saugoti miškus

Dukart didesnio susidomėjimo sulaukęs mokinių rašinių ir piešinių konkursas “Medžio kelias” nei prieš metus vykęs  taip pat gausus tokio pobūdžio konkursas  „Kodėl aš  noriu būti miškininku“ pratęsė vaikų kūrybines svajones ir pasiryžimą saugoti bei puoselėti mūsų miškus, įdomius medžius, visą žaliąją gamtą,  pratęsti medžio gyvenimą įvairiuose daiktuose ir ateityje pasirinkti miškininko ar jam artimą profesiją.

Šiemet konkursui “Medžio kelias” iš viso gauti  272 piešiniai – pernai 160, parašyta 68 rašiniai – pernai 34, taip pat sulaukta 12 haiku piešinių ir net 1 videofilmo. Tad sveikiname gausų jaunųjų kūrėjų ir miško bičiulių būrį – Jūs visi esate nugalėtojai!

Konkurso organizatorius – tinklalapis www.miškininkas.eu  kartu su partneriais ir rėmėjais dėkoja jo dalyviams ir mokytojams už kūrybines mintis apie medžio gyvenimą nuo vėjo išnešiotų sėklelių ar mažo sodinuko, senelių, tėvų ar kitų artimų žmonių rūpestį auginant brangų giminei ir šaliai  medį, už įspūdingas medžių istorijas, jų tolimesnį tarnavimą tapus kėde, stalu, žaislu, namu ar knyga, už pasvarstymus, ar medžio gyvenimas iš tiesų baigiasi.

Tinklalapis www.miškininkas.eu pradeda skelbti konkurso dalyvių darbus, o apie nugalėtojų pagerbimą ir kitus tam skirtus renginius informuosime ateityje. Tad sekite mūsų naujienas!

Draugai: Žurnalas „Mūsų girios“, Privačių miškų savininkų asociacija, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, LAMMC Miškų institutas, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM, Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacija, VDU ŽŪA Miškų ir ekologijos fakultetas, Valstybinė miškų tarnyba prie AM ir Lietuvos Miškininkų sąjunga, Lietuvos Gamtos fondas, bendrovės  „Likmerė“ ir „Stora Enso Lietuva“, T. Ivanausko zoologijos muziejus, Marijampolės, Klaipėdos ir Panevėžio rajonų, Telšių, Jurbarko, Anykščių, Tauragės, Varėnos, Alytaus ir Panevėžio miestų, Rokiškio, Kretingos, Varėnos, Šakių, Kelmės, Kretingos, Kauno ir Šiaulių, Alytaus, Skuodo rajonų, Kazlų Rūdos, Pagėgių savivaldybės, laikraščiai „Alytaus naujienos“, „Suvalkietis“, „Santaka“, „Gyvenimas“, „Sidabrė“, „Druskonis“, „Šalčia“, „Mūsų Ignalina“, „Alio Raseiniai“, „Kalvotoji Žemaitija“, „Kaišiadorių aidai“, „Atvira Klaipėda“, „Jurbarko šviesa“, „Pamarys“, „Banga“, „Darbas“, „Auksinė varpa“, „Gimtasis Rokiškis“, portalas jp.lt, bendrovės „BF Group“, „Dzūkijos miškas“, „Eigila“, „Kestarolis“, „Stora Enso Lietuva“, „Likmerė“, „ Melda“, „ Medverus“, „Privatūs miškai“, „Raguvilė“, „Miško draugas“, „AA miškai“, „Leipalingio giria“, „Miško ruošos darbai“, „Skogran“, „Roksulė“, „Zanavykų šilas“, „Dzūkijos mediena”, ir „B. K. Tarvydų kaimo turizmo sodyba“.

Kviečiame gamintojus jungtis prie mūsų ir moksleiviams pademonstruoti kas pagaminama  iš medžio.

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *