Iki naujas leidinys: geriausios akcijos viename kataloge

Kasdienis apsipirkimas kartais reikalauja kur kas didesnių išlaidų nei norėtųsi, todėl prieš vykdami į parduotuvę pasidomėkite, ką šiuo metu siūlo Iki naujas leidinys, kuriame pateikiama visa svarbiausia informacija apie galiojančias akcijas.  Nesvarbu, kokios produkcijos planuojate įsigyti, tikėtina, kad būtent šiame leidinyje galėsite rasti visą aktualią informaciją, ir tai padės paprasčiau planuoti apsipirkimo procesą.

Informacija ieškantiems geriausių kainų

Žinoma, kiekvienas mūsų įvairių prekių norėtų įsigyti pačiomis geriausiomis kainomis, todėl visada verta atsižvelgti į tai, kokias akcijas gali pasiūlyti vienas ar kitas prekybos centras. Jei dvejojate, kad būtent „Iki“ nuolaidos padės sutaupyti didžiausią pinigų sumą, galite paprasčiausiai palyginti, ką siūlo kiti prekybos centrai. Šiandien informacija apie vykstančias akcijas yra pateikiama vienoje internetinėje svetainėje, kurioje rasite įvairių prekybos centrų pasiūlymus. Džiugina tai, kad Iki naujas leidinys pirkėjus visada lepina įvairiais ypatingais pasiūlymais: mažesne kaina galima įsigyti ne tik kasdienių prekių, bet taip pat ir produkcijos ypatingoms progoms.

Specialūs pasiūlymai lojalumo kortelių savininkams

„Iki“ lojalumo kortelės savininkai visada gali tikėtis specialių pasiūlymų, kurie suteikia galimybę įvairių prekių įsigyti net su 40 procentų nuolaida. Šią lojalumo kortelę galima įsigyti už simbolinę kainą kasos darbuotojui pateikus užpildytą anketą (anketos galite prašyti visuose „Iki“ prekybos centruose). Išskirtiniais pasiūlymais galėsite mėgautis iš karto! Šiame prekybos centre taip pat galima tikėtis specialios gimtadienio nuolaidos: jei pildydami anketą pateiksite savo gimimo datą, galite būti užtikrinti, kad gausite tikrai puikų individualų pasiūlymą.

Apsipirkimus susiplanuosite dar greičiau ir paprasčiau

Visuomet yra palanku dar iš anksto planuoti apsipirkimą, nes būtent tai padeda sutaupyti ne tik laiko, bet taip pat ir pinigų. Iki naujas leidinys pateiks visą svarbiausią informaciją, susijusią su šiuo metu galiojančiais pasiūlymais, todėl numatyti svarbiausius pirkinius galėsite gerokai paprasčiau. Jei jūsų sudarytame pirkinių sąraše vyraus būtent tos prekės, kurioms šiuo metu taikoma akcija, galite būti užtikrinti, kad apsipirkimo metu mokėsite gerokai mažiau.

Atkreipkite dėmesį į nuolaidos galiojimo terminą

Iki informaciniame leidinyje visada pateikiama informacija, kokiu laikotarpiu galioja viena ar kita nuolaida, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Naudinga žinoti, kad įvairios akcijos galioja tik tam tikrą numatytą laikotarpį, tad pasistenkite nepavėluoti pasinaudoti pačiais geriausiais pasiūlymais. Iki naujas leidinys kartais pasirodo dar iš anksto, taigi, įvertinkite, kada galios jus dominančios akcijos.

Apsipirkimas „Iki“ prekybos tinklo parduotuvėse džiugina labai įvairiais privalumais: čia visada galima rasti pačių šviežiausių maisto produktų, o prekių išdėstymas lentynose padeda greičiau rasti dominančių prekių. Taip pat „Iki“ parduotuvėse visada džiugina mažos kainos: čia visada gausu įvairių akcijų ir ypatingų pasiūlymų, tad nieko keisto, kad šio prekybos tinklo parduotuvės yra vienos populiariausių.

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.