Šeimų šventė – turnyras

Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje 2022-06-07 vyko Šeimų šventė – turnyras. Pagrindinis šventės tikslas – suburti mokyklos bendruomenę, smagiai praleisti laiką kartu, išbandyti jėgas sportinėse rungtyse. Estafečių ir futbolo aikštelę užplūdo azartiškai ir linksmai nusiteikę vaikai ir jų tėveliai.


Šventėje dalyvavo 24 komandos. Šeimų komandas sudarė 3 šeimos nariai, kurie dalyvavo estafečių rungtyse, žaidė mažąjį futboliuką. Estafečių rungtims teisėjavo Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos fizinio ugdymo mokytojas Ainoras Vaškys ir Prienų kūno kultūros ir sporto centro lengvosios atletikos trenerė Kristina Kuzmickienė. Mažajam futboliukui teisėjavo Prienų kūno kultūros ir sporto centro futbolo treneris Tomas Jonyka ir Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos fizinio ugdymo mokytojas Dalius Juodsnukis. Šventės pabaigoje buvo išrinktos šešios šauniausios šeimų komandos, tai: Laukaičiai, Vincekai, Jaruševičiai, Večerskai, Moisejevai ir Bartusevičiai. Komandos buvo apdovanotos krepšinio kamuoliais. Visos šeimos buvo apdovanotos Šeimų šventės – turnyro rėmėjų įsteigtais prizais – saldžiosiomis dovanėlėmis. Mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė šeimoms įteikė Padėkas ir medalius.
Nuoširdžiai dėkojame šios šventės rėmėjams: Prienų r. savivaldybės mero pavaduotojai Loretai Jakinevičienei, Tarybos nariams Aušrai Deltuvienei ir Cezarui Pacevičiui, UAB „Birštono mineraliniai vandenys ir Ko“, mokyklos Tarybos pirmininkei Editai Ramanauskienei. Dėkojame ir Šeimų šventės organizavimo darbo grupei, be kurios pastangų nebūtų šventė įvykusi.
Labai džiaugiamės, kad šventė sulaukė tokio didelio tėvelių susidomėjimo, džiaugsmo ir azarto. Ačiū sakome visiems bendruomenės nariams, kuriems rūpi sportas, sveikata ir buvimas kartu. Dėkojame už gražią šventę visiems dalyvavusiems, džiaugiamės ir didžiuojamės šaunia bei sportiška mokyklos bendruomene.
Šeimų šventės – turnyro organizatorės
Daiva Jonykienė, Elena Bendinskienė

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.