Ilgametei kolegei – nuoširdūs padėkos žodžiai ir gėlės

Birželio 9-oji buvo paskutinė Prienų r. savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotojos Anelės Radzevičienės darbo diena. Šia proga Tarybos posėdžių salėje susirinko didelis būrys kolegų.


Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas padėkojo ilgametei darbuotojai ir skyriaus vadovei už gerą darbą, profesionalumą, nuoširdumą, atsakingumą. Anot mero, Anelė – viena iš tų darbuotojų, kurie visus klausimus sprendžia diplomatiškai ir tolerantiškai ir kuriai per daugelį metų nebuvo išsakyta jokių priekaištų. Meras taip pat perdavė Lietuvos Respublikos teisingumo ministrės padėką A. Radzevičienei už ilgametį ir profesionalų darbą vadovaujant Civilinės metrikacijos skyriui.
Prisidėdama prie sveikinimų Administracijos direktorė Jūratė Zailskienė kvietė neatitrūkti nuo visuomeninio gyvenimo ir nepamiršti Savivaldybės ir kolegų.
„Jūsų patirtis – neįkainojama, ačiū, kad ja dalinotės su jaunesniais darbuotojais“, – dėkodama ilgametei darbuotojai pabrėžė mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė.
Administracijos direktorės pavaduotojui Algiui Marcinkevičiui paprašius pakelti rankas tuos, kuriuos sutuokė Anelė, pakilo vos ne visų Tarybos posėdžių salėje susirinkusių kolegų rankos.
Ir nenuostabu – Prienų rajono savivaldybėje A. Radzevičienė išdirbo beveik 40 metų, per kuriuos sutuokė daugybę šeimų, o daugeliui administracijoje dirbusių ir tebedirbančių darbuotojų tapo miela ir gerbiama kolege.
Sunkiai tvardydama jaudulį A. Radzevičienė prisipažino, kad toks bendradarbių ir vadovų dėmesys jai buvo netikėta, bet labai džiugi staigmena. „Visą laiką apie mane buvo labai geri žmonės, aš sukausi tarp jų, turėjau iš ko pasimokyti, gal prieš kažką pasitempti. Visiems labai nuoširdus ačiū. Būkite laimingi, džiaukitės gyvenimu! Susitiksim!“, – išeidama pažadėjo ji.
Prienų r. savivaldybės informacija

Rubrikoje Savivalda. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *