Tarptautinę vaikų gynimo dieną pražydo saulėgrąžų žiedai

Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną mokyklos erdvės nušvito saulėgrąžų žiedais. Šįmet, išreikšdami palaikymą kovojančiai Ukrainai, mokiniai tapė, lipdė, klijavo saulėgrąžų žiedus. Saulėgrąža – Ukrainos nacionalinė gėlė. Saulėgrąžoms saulė suteikia galimybę augti, o žmogui Tėvynė – viena iš didžiausių vertybių. Kurdami gėlių žiedus kvietėme mokinius pagalvoti, kaip yra svarbu gyventi taikiame pasaulyje, vertinti saugią ir šviesią vaikystę.

Pirmo aukšto koridoriuje, 6-10 klasių mokiniai parengė erdvinę kompoziciją, kurį simbolizuoja taikų dangų ir krintančius lietaus lašus ant saulėgrąžų žiedų, o ne karo pramonės sviedinius ir bombas. Sveikinimo žodžiai parašyti ir lietuvių, ir ukrainiečių kalba, nes šiuo metu mokykloje mokosi įvairaus amžiaus ukrainiečių vaikai. Mokyklos bendruomenę ir atvykusius svečius sustoti ir pasigėrėti kviečia eksponuojama kryptingo meninio ugdymo mokinių, 2-4, 6a, 9-10a klasių, tapybos ir keramikos kūrybinių darbų paroda „Saulėgrąža“ (dailės mokytoja metodininkė Aušra Deltuvienė). Netikėtais sprendimais, derinant tapybos meninės išraiškos formas ir gamtines medžiagas, stebina 6-7b klasių mokinių darbai, sukurti mišria technika „Saulėgrąžos“ (eksponuojama antro aukšto koridoriuje, technologijų vyr. mokytoja Edita Ramanauskienė).

Popieriaus plastikos darbus mokiniams parengti erdvinei kompozicijai padėjo dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Rasa Uleckienė, technologijų mokytoja metodininkė Vilma Glaveckienė bei techologijų vyr. mokytoja Edita Ramanauskienė.

Dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Rasa Uleckienė

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.