Poezijos ir muzikos vakaras Veiverių bibliotekoje

Eit per žemę aš lėtai nemoku.
Gyvenu aš greitai. Vis kasdien greityn greityn.
Gal esu aš vėjas? Viesulas? Gal paukštis?
Reikia man kaskart pakilt aukščiau, aukštyn.
(„Esu aš paukštis“. Stefanija Akromaitė-Navickienė)

Veiverių bibliotekoje vyko poezijos ir muzikos popietė „Aš angelus rinkau…“. Vakaro svečiai: poetė Stefanija Akromaitė-Navickienė ir dainuojamosios poezijos atlikėjas Rimantas Lekeckas, pristatė eilėraščių knygą „Piligrimai be grimo“. Dailininkės Gabrielės Venckutės švelniais potėpiais iliustruota knyga tarsi susiliejo su poetės eilėmis.
,,Eit per žemę aš lėtai nemoku…“ – taip save pristato 53 metų kūrėja marijampolietė Stefanija Navickienė. Keturių talentingų vaikų mama, žmona, mokytoja, aktorė, poetė, aistringa keliautoja, piligrimė – pėsčiomis tris kartus įveikusi po 300 ir daugiau šv. Jokūbo kelio kilometrų, o kiek kilometrų nuskriejo su vyru motociklu, galbūt tik vėjas suskaičiuos…“, – sako Stefanija.
Rimantas Lekeckas – Šunskų (Marijampolės sav.) seniūnas „su gitara rankose dainuojantis savo kūrybos dainas“, aktyvus sportininkas (karate, ledo ritulys ir regbis). Rimanto dėka Šunskų seniūnija tapo žinoma ir patraukli turistams: vyksta tradiciniai kultūros renginiai, atkurtas ir nuolat plečiamas fazanynas, susidomėjimo sulaukė „Silkių kasyklos“ edukacijos.
Kūrybos keliai suvedė šiuos panašius ir kartu skirtingus žmones. Popietės metu pristatytos nuoširdžios eilės ir muzikinis jų interpretavimas nepaliko abejingų, suvirpino klausytojų širdis.
Dėkojame Veiverių KLC direktorei Elenai Simonavičienei ir ansambliui „Radasta“ (vadovė Aurėlija Bareišienė) už bendradarbiavimą.
Prienų Justino Marcinkevičiaus VB Veiverių bibliotekos informacija

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *