„Prieniečiai – Prienams“

Meno kūrėjų parodoje.

Prienų 520 metų jubiliejui skirta krašto šventė penktadienio vakarą prasidėjo renginiais Prienų kultūros ir laisvalaikio centre. Buvo atidaryta Prienų krašto meno kūrėjų darbų paroda bei pristatytas fotografijomis iliustruotas leidinys, skirtas Prienų kraštui. Padėkota parodos autoriams ir knygos bendraautoriams.
Žadėtą muzikinę – literatūrinę staigmeną „Prieniečiai – Prienams“ kūrė ir atlikėjai, ir žiūrovai, kartu atlikę dainą Just. Marcinkevičiaus žodžiais „Tai gražiai, gražiai mane augino“, o vėliau ir aktyviai įsitraukę į kraštiečio Karolio Ramoškos bei perkusininko

Leidinio apie Prienų kraštą bendraautoriai.

Gedimino Mačiulskio muzikinį „žaidimą“. Kiek kitokia buvo Muzikinio teatro solisto Gedimino Maciulevičiaus muzikinė dovana – žemiečiams jis atliko gražiausius savo repertuaro kūrinius.
Skambėjo renginio vedėjų Tautvydo Venciaus ir Zitos Kuzminskienės skaitomos ištraukos iš rašinių konkurso „Mano Prienai vakar, šiandien, rytoj“ dalyvių darbų. Literatams įteiktos padėkos, laureatų diplomai, savivaldybės jubiliejiniai leidiniai ir leidyklos „Terra Publica“ dovanos.
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Mūsų kraštas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *